Czytelnicy Super Expressu wybrali Top Gwiazdę Internetu

2019-08-13 17:16 TUMM
4Dreamers top gwiazdami internetu
Autor: Podlewski/Akpa

Tomek (15 l.), Kuba (16 l.), Maks (14 l.) i Mateusz (15 l.) z 4Dreamers wygrali plebiscyt „Super Expressu” na Top Gwiazdę Internetu. W najbliższy piątek podczas Top of the Top Sopot Festival, koncertu dedykowanemu młodym artystom i ich fanom – Young Choice Awards, zespół otrzyma od nas Złotą Okładkę „Super Expressu”!

To była zawzięta rywalizacja. Czytelnicy se.pl, a także fani artystów plebiscytu wytrwale oddawali na nich swoje głosy. W poniedziałek o godz. 23.59 zakończyliśmy głosowanie, które wygrał zespół 4Dreamers.
W plebiscycie udział brali: Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Monika Lewczuk, Agnieszka Adamczewska, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł, My3, Zuza Jabłońska, Carla Fernandes, AniKa Dąbrowska, Viki Gabor, Amelia Andryszczyk, a także Magda Bereda, która jeszcze w niedzielę wybiła się na prowadzenie.

Wszystkich tych artystów będzie można zobaczyć już 16 sierpnia na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Start imprezy o godz. 17.30. Informacje na temat biletów dostępne są na stronie internetowej topofthetop.pl.

Najnowsze