Dariusz Wieteska odpadł z Tańca z Gwiazdami

2018-04-28 0:04 lus
Dariusz Wieteska
Autor: Taniec z Gwiazdami/Instagram Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh pożegnali się z "Tańcem z Gwiazdami".

Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh odpadli z Tańca z Gwiazdami! Ćwierćfinałowy odcinek był dla nich ostatnim w tym programie. Swoją przygodę z tańcem zakończyli jednak z dużą klasą.

W ćwierćfinale "Tańca z Gwiazdami" nie brakowało emocji! O awans do półfinału walczyli: Popek i Janja, Kasia Dziurska i Tomasz Barański, Beata Tadla i Jan Kliment oraz Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh.

Każda z par zatańczyła po dwa tańce. W pierwszym wiedzieli, jaki taniec zatańczą, ale nie znali muzyki. Na próbach ćwiczyli w ciszy. W odcinku na żywo z tym trudnym zadaniem najlepiej poradziła sobie Kasia Dziurska i Tomasz Barański - to oni otrzymali od jurorów najwyższe oceny. Najsłabiej wypadli Darek Wieteska i Kasia Vu Manh. - Drodzy Państwo, tańczyliście dwa różne tańce. Kasia - sambę, a Darek jakiś nowy taniec - powiedział po ich występie Andrzej Grabowski. - Bardzo się cieszę Darek, że jesteś z nami, bo cieszę się, jak komuś nie wychodzi. Twoja samba była fatalna - ocenił krótko Michał Malitowski.

W drugiej rundzie nie było już tak trudno. Wszyscy wypadli lepiej, również Kasia i Darek. Najwyższe noty ponownie otrzymali Kasia i Tomasz. Jurorów zachwycił również taniec Popka i Janji.

Decyzją jurorów i telewidzów swoją przygodę z "Tańcem z Gwiazdami" zakończyli Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh. - Kasiu, dziękuję Ci, że włożyłaś całe serce w przygotowanie mnie, bo dzięki Tobie zaszliśmy tak daleko - powiedział na zakończenie Dariusz Wieteska. - Bardzo się cieszę, że mogłam zacząć przygodę z Tańcem z Gwiazdami właśnie z Tobą, Darku - odpowiedziała mu Kasia.

Czytaj też: Jak majówka, to piknik, jak piknik to kosz z jedzeniem. Nie wiesz, co przygotować na piknik? Wypróbuj nasze pomysły

Najnowsze