Doda dostała wiadomość z rodzinnego domu i totalnie się rozbeczała. Tego, co zobaczyła, w życiu się nie spodziewała

2021-05-17 15:30
Doda płacze
Autor: Instagram Doda płacze

Choć ma zadziorny charakter i zawsze mówi to, co myśli, Doda to też bardzo wrażliwa dziewczyna. Rodzina i jej fani są dla niej najważniejsi. Piosenkarka właśnie otrzymała prezent, którzy jej wielbiciele wysłali na domowy, ciechanowski adres jej rodziców. Zdjęcie prezentu nadesłane przez mamę rozłożyło gwiazdę na łopatki. Doda totalnie się rozkleiła. Musicie to zobaczyć.

Doda to ostra laska, ale i ją można wzruszyć do łez. Każdy doskonale wie, że rodzina i fani są dla niej najważniejsi. To swoim fanom zadedykowała piosenkę "Dziękuję", w której śpiewa: "Dziękuję wam za to, że nie boję się życia. Nie boję się. Z wami dolecę do gwiazd, pokonam strach. Bez was ciemno jest".

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu Doda i jej fani mogli spotykać się na koncertach, ale na początku 2020 roku, jeszcze przed wybuchem pandemii, która zamknęła wszystkich w domach, gwiazda zapowiedziała przerwę w karierze muzycznej. Skupiła się na pracy nad swoim filmem "Dziewczyny z Dubaju".

ZOBACZ TAJNE ZDJĘCIA Z PLANU: Tak wygląda pilnie strzeżona SEKSPRODUKCJA Dody! Plan filmu "Dziewczyny z Dubaju". TYLKO U NAS

Mija już blisko 1,5 roku od kiedy Doda, tak samo jak i większość innych artystów, nie koncertuje. Piosenkarka zrobiła wyjątek tylko w tegorocznego Sylwestra i wystąpiła na imprezie stacji Polsat. 

NIE PRZEGAP: Kasia Warnke i Piotr Stramowski zaszaleli po otwarciu restauracji. Zapłacilibyście tyle? [ZDJĘCIA]

Dla fanów oznacza to całkowity brak spotkań z artystką. Z powodów pandemii nie odbywały się też zloty fanów, w których wcześniej Doda regularnie brała udział, sama nawet organizowała dla swoich wielbicieli takie atrakcje jak ognisko czy impreza w stylu dzikiego zachodu, na której każdy musiał być przebrany. 

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Wellman chuda jak przecinek. Co za talia! Do sieci trafiło zdjęcie, na widok którego opadną wam szczęki

Fani tak bardzo tęsknią za Dodą, że postanowili wysłać jej prezent. Wielka przesyłka dotarła dziś do rodzinnego domu Rabczewskich w Ciechanowie. Prezent rozpakowała mama Dody i natychmiast przesłała jej zdjęcia. Duży karton okazał się być wypełniony balonami. Jeden z nich wyfrunął ze środka. Na nim widnieje napis: "DODA. Nie możemy doczekać się Twoim koncertów. Tęsknimy, Fani". Do prezentu dołączony został piękny bukiet kwiatów. 

Doda na widok przesyłki od swoich sympatyków zalała się łzami. Wzruszona ledwo wydukała słowo "dziękuję", a swoją reakcję nagrała i opublikowała na Instagramie. Ależ ona wrażliwa! 

Zobaczcie prezent, jaki Doda dostała od swoich fanów: 

Doda - prezent od fanów
Autor: Instagram Doda - prezent od fanów
Doda - prezent od fanów
Autor: Instagram Doda - prezent od fanów
Doda płacze na Instagramie
Autor: Instagram Doda płacze na Instagramie
Tak zmieniała się Doda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE