Edyta Herbuś ma własny biznes. Przyświeca mu szczytny cel [GWIAZDY BEZ MASKI]

2021-03-05 15:39 tumm
Edyta Herbuś  - GWIAZDY BEZ MASKI
Autor: Monika Tumińska Edyta Herbuś - GWIAZDY BEZ MASKI

Edyta Herbuś, która kilka dni temu obchodziła 40 lat, tryska szczęściem. Piękna aktorka i tancerka spełnia się na polu prywatnym i zawodowym. Okazuje się, że w czasie pandemii otworzyła własny biznes, którym uszczęśliwia inne kobiety. Opowiedziała o nim w programie "Gwiazdy bez maski".

Edyta Herbuś zachwyca swoim pięknym wyglądem. Gwiazda od lat cieszy się znakomitą sylwetką, o której marzy wiele kobiet. W czasie pandemii, kiedy więcej czasu poświęcała na jogę i medytację wpadła na genialny pomysł.

Gwiazda "Pierwszej miłości" postanowiła wyprodukować specjalne świecie z olejkami eterycznymi, a swoją firmę nazwała "Her by Love".

- Miałam potrzebę wyrażenia swojej kreatywności, która nie miała swojego ujścia. Zatrzymały się spektakle, zatrzymały się produkcje, 150 przedstawień się nie odbyło i ja jako artystyczny duch musiałam coś z tą kreatywnością zrobić - powiedziała w programie "Gwiazdy bez maski".

Aktorka sama komponowała skład świec.

- To są moje zapachy, które kocham, które mi służą. Ludzie mi piszą, że wspaniale otulają miłością inni, że ten zapach pomaga im na astmę. Te świece są zrobione w sposób ekologiczny, na bazie naturalnych składników więc oddycha się tym co dobre - dodaje.

Biznesowi Herbuś przyświeca również szczytny cel.

- Każda kupiona świeca sadzi drzewo - zdradza Edyta. Jednak by poznać więcej szczegółów, koniecznie zobaczcie cały program "Gwiazdy bez maski".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Natasza Urbańska o sesji w PLAYBOYU! Znowu się ROZBIERZE? [GWIAZDY BEZ MASKI]

Edyta Herbuś ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Mówi o szczęściu, dzieciach i swoim biznesie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze