Finał konkursu Miss Polski 2020. Wśród gości specjalnych plejada gwiazd. Kto wystąpi?

2021-01-17 9:09
Korona dla najpiękniejszej
Autor: Materiały prasowe

Poszukiwania najpiękniejsze Polki dobiegają końca. Poznamy ją w najbliższą niedzielę podczas finałowej gali konkursu Miss Polski 2020. Nie zabraknie również gości specjalnych.

Finałowa gala wyborów Miss Ziemi Lubuskiej

Rywalizacja o tytuł najpiękniejszej rozpoczęła się już kilka miesięcy temu. W tym roku do konkursu zgłosiły się setki pięknych Polek z całego kraju. O tym, które z nich znajdą się w gronie 24 finalistek zdecydowały głosy jury konkursu Miss Polski oraz głosy oddane w specjalnym plebiscycie. To właśnie one zaprezentują się podczas niedzielnej gali, której gospodarzami będą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Karolina Gilon.

Podczas wielkiego widowiska wszystkie kandydatki będą miały okazję zaprezentować się przed jurorami oraz widzami w różnych odsłonach. Tylko jedna z pań będzie jednak mogła włożyć na głowę koronę. Otrzyma ją ona z rąk Miss Polski 2019. Tytuł ten zdobyła w ubiegłym roku 19-letnia Magdalena Kasoborska.

To jednak nie koniec emocji. Galę uświetnią bowiem występy polskich gwiazd. Wśród artystów, którzy wystąpią tego wieczoru na scenie znajdą się m.in. Paweł Domagała, Mrozu, Nick Sinckler oraz zdobywczyni tytułu Miss Supranational 2011 oraz I Wicemiss Polski 2009, a zarazem utalentowana wokalistka - Monika Lewczuk.

Emisja w TV:

Miss Polski 2020

niedziela 20.00 Polsat

Najnowsze