Tancerze LATALI nad sceną "Mam Talent". Hołownia pożegnał się z widzami [RELACJA NA ŻYWO]

2019-11-30 22:09 KSZ
Finał Mam Talent
Autor: Instagram Finał "Mam Talent"

Rozpoczął się wielki finał 12. edycji programu "Mam Talent"! Kto sięgnie po 300 tysięcy złotych i sławę? Wszystko w rękach widzów. Wystarczy zagłosować na swoich ulubieńców i mieć realny wpływ na wyłonienie zwycięzcy.

Uczestnicy szykują na finał prawdziwe niespodzianki. Muszą udowodnić, że są godni wygranej. Przed nimi trudne wyzwanie: muszą przekonać jurorów, ale co ważniejsze - widzów. Dziś ostatnia możliwość, aby wesprzeć swoich faworytów. Widzowie mogą głosować za pomocą SMSów lub za pośrednictwem strony www.decyduj.online. O zakończeniu głosowania poinformują dziś prowadzący show. Szymon Hołownia prowadzi show po raz ostatni. Prezenter ogłosił, że już ostatecznie żegna się z "Mam Talent".

20:05 Jako pierwszy wystąpił Cezary Borowik - jedyny tancerz w programie! Chłopak miał najmniej czasu ze wszystkich uczestników na przygotowanie swojego występu, ponieważ tydzień temu walczył w półfinale. Uczestnik zachwycił lekkością i lirycznym wykonaniem. Małgorzata Foremniak nie mogła oderwać od niego wzroku: - Zeszkliło mi się oko. Jesteś niebywały. Tańczysz wolną duszą. Agustin był zaskoczony doborem repertuaru, oświadczył, że na taki krok decydują się tylko najlepsi!

20:20 Po tańcu przyszła kolej na akrobatykę powietrzną w wykonaniu Malwiny Kowalowicz. Dziewczynka ma dopiero 11 lat, ale jej umiejętności świadczą o bogatym doświadczeniu. Specjalnie na jej występ scena "Mam Talent" zamieniła się w dżunglę! Malwina wykonała po raz pierwszy wszystkie zaprezentowane elementy. To zrobiło ogromne wrażenie! Agustin: - Masz potencjał, aby podbić świat! 

20:28 Pierwsza wokalistka, czyli Ana Andrzejewska, zaczarowała wszystkich swoim głosem i wykonaniem własnego utworu! Chylińska: - Cieszę się, że mnie nie zawiodłaś, bo decyzja o tym, że przeszłaś do finału, była dla mnie trudna. Foremniak: - Masz głos jak płynna, ciepła czekolada! 

20:35 Oryginalny talent, zwany kontorsjonistyką posiada kolejny uczestnik, czyli Łukasz Fraś "LUQO ART". Finalista potrafi rozciągać się do granic możliwości. Agustin: - Łukasz jesteś ekstremalny, ale jesteś przy tym artystą. Agnieszka Chylińska uznała, że słowa są zbędne i Łukaszowi należą się po prostu brawa.

20:50 Kolej na chłopaka, który potrafi robić cuda z piłką w tzw. freestyle football. Jest nim Łukasz Chwieduk. Uczestnik podrzucał dwie piłki na raz, a na koniec zatańczył z płonącą piłką! Agustin: - Wiesz, jak wygrywać takie programy. Agnieszka zażartowała: - Polska piłka w finale, jak to ładnie brzmi!

20:57 na pianinie zagrał Jan Szynal. 18-latek zaśpiewał swoją piosenkę. Foremniak: - Kojarzysz mi się z domem. Kiedy wracamy do domu zdejmujemy wszystkie maski, stajemy się bliscy samemu sobie. Jesteś autentyczny, taki przytulny. Agustin: - Janek, ufam w każde słowo, które śpiewasz. Masz 18 lat, ale już jesteś dojrzały. Wiesz, o co chodzi w życiu.

21:05 Pierwszy duet w finale, czyli Basia i Łukasz - Duet Acro Studio. Uczestnicy pokazali swoją romantyczną stronę. Łukasz: - Chcieliśmy pokazać, że warto walczyć o miłość! Agustin docenił partnerowanie: - Widać, że to wymaga setek lat treningów i do tego ta MIŁOŚĆ. Foremniak wyznała, że podczas występu tancerzy była przepełniona namiętnością. 

21:21 Maya Thomas w poruszającej piosence "Jeszcze w zielone gramy". Młoda wokalistka zaproponowała zaangażowany występ - u jej boku stały osoby manifestujące hasła ekologiczne. Agustin: - Wielka artystka, która nie boi się mówić, co myśli. 

21:27 Kolejny występ akrobatyczny, tym razem w wykonaniu Marysi i Juliana. Ten występ bez wątpienia można nazwać MAGICZNYM. Tancerka dosłownie fruwała nad sceną. Na zakończenie para uniosła się ku górze i tym zachwyciła jurorów. Agnieszka: - Tacy niepozorni na castingu, zachwycający w półfinale, a dzisiaj bajka!

21:36 Ostatni finałowy występ należał do Artura Cichuty. Mężczyzna zaskoczył popisem akrobatycznym godnym finału. Foremniak: - Twoje nazwisko jest marką, na twój występ się czeka. Dla mnie jesteś jak Ikar, ale twoje skrzydła uniosą cię do zwycięstwa. Agustin: - Jestem dumny, że to ja dałem ci złoty przycisk. Dziękuję ci za charyzmę. 

21:58 Jurorzy byli wsparciem dla widzów, którzy mieli decydujący głos w wyborze zwycięzcy. Oto ostateczny ranking:

10 miejsce: Ana Andrzejewska

9 miejsce: Jan Szynal

8 miejsce: Malwina Kowalowicz

7 miejsce: Łukasz Fraś "LUQO ART"

6 miejsce: Maya Thomas

5 miejsce: Łukasz Chwieduk

4 miejsce: Cezary Borowik

3 miejsce: Artur Cichuta

2 miejsce: Basia i Łukasz, Duet Acro Studio zdobył 20 tys. złotych!

ZWYCIĘZCAMI ZOSTALI Marysia i Julian!

Najnowsze