Izabela Janachowska powraca. Znów ruszy na ratunek przyszłym pannom młodym

2021-01-17 9:31
Izabela Janachowska
Autor: Akpa Izabela Janachowska

Przygotowania do ślubu to wielkie wyzwanie dla każdej przyszłej pary młodej. Z pomocą przychodzi im najsłynniejsza polska specjalistka od tematyki ślubnej - Izabela Janachowska.

Ślubne bukiety

W tym wyjątkowym dniu oczy wszystkich gości skierowane są przede wszystkim na pannę młodą. Nic więc dziwnego, że każda kobieta podczas składania małżeńskiej przysięgi marzy, by wyglądać spektakularanie. Dobór idealnej sukni ślubnej nie jest jednak łatwy, a w gąszczu różnych możliwości łatwo się pogubić. Dlatego w nowym sezonie programu "W czym do ślubu?" Izabela Janachowska ponownie przyjdzie przyszłym pannom młodym na ratunek.

Specjalistka od mody ślubnej powraca z kolejną porcją świeżych pomysłów i inspiracji, dla wszystkich, którzy wciąż zastanawiają się nad wyborem kreacji, którą założą w tym wyjątkowym dniu. Zaprezentuje nie tylko najnowsze trendy w modzie ślubnej, ale także podpowie, jak wymarzoną suknię dopasować do sylwetki. Idealne stylizacje pomoże stworzyć nie tylko bohaterkom swojego programu, ale także ich bliskim.

Prowadzącą czekał niełatwe zadanie, bo wśród przyszłych panien młodych nie zabraknie barwnych osobowości, a każda wobec swojej ślubnej kreacji ma inne oczekiwania. Czy i tym razem Izabela Janachowska stanie na wysokości zadania?

Emisja w TV:

W czym do ślubu?

niedziela 13.30 TVN Style

Najnowsze