Jacek Rozenek na wózku inwalidzkim. Stracił mowę. Znamy szczegóły [WIDEO]

2019-05-29 6:00 TUMM
Jacek Rozenek w szpitalu, miał udar i stracił mowę
Autor: Paps Popularny aktor Jacek Rozenek przeszedł udar, jest w szpitalu, stracił mowę.

Jeden z warszawskich szpitali. Na korytarzu na wózku inwalidzkim siedzi Jacek Rozenek (50 l.). Aktor, który trafił tam w połowie maja, nie może samodzielnie się poruszać. Jego prawa część ciała jest niemalże całkowicie sparaliżowana. Jak dowiedział się „Super Express”, udar mózgu spowodował u gwiazdora „Barw Szczęścia” również utratę mowy.

Rodzina Jacka Rozenka nie może w to uwierzyć. Aktor, który jeszcze na początku maja czuł się jak młody bóg, nagle trafił do szpitala z udarem mózgu. I choć szybko znalazł się pod opieką lekarzy, jego stan zdrowia jest bardzo poważny. – Jacek miał udar mózgu. Całkowicie stracił mowę – zdradza „Super Expressowi” bliski znajomy aktora. – Jacek nie wstaje nawet do toalety – dodaje nasz rozmówca.
Aktor jest codziennie rehabilitowany. Ćwiczy prawą nogę i rękę, a logopedzi robią wszystko, co w ich mocy, by zaczął mówić.

Przypomnijmy, że Jacek Rozenek był ostatnio w związku z Roksaną "Roxi" Gąską (26 l.), kosmetyczką z Baranowa. Na razie partnerka aktora "Barw szczęścia" nie odniosła się do stanu zdrowia Rozenka.

Roxi Gąska komentuje "rozstanie" z Rozenkiem

Roxi Gąska vs Małgorzata Rozenek

Jak wygląda teraz Jacek Rozenek najlepiej widać na poniższym wideo: 

Przed Jackiem Rozenkiem trudna walka o powrót do zdrowia. Fani na pewno będą trzymać kciuki za ich ukochanego aktora.

Jacek Rozenek w szpitalu
Autor: paps Jacek Rozenek ma sparaliżowana prewą część ciała

Na szczęście w tych trudnych chwilach gwiazdor może liczyć na wsparcie swojego syna Adriana z pierwszego małżeństwa z Katarzyną Litwiniak, a także na drugą żonę Małgorzatę Rozenek-Majdan, która – wraz z synami Stanisławem (13 l.) i Tadeuszem (9 l.) – odwiedza go w szpitalu.

Dramat w rodzinie znanego aktora. Była żona Rozenka walczy z rakiem

Więcej zdjęć ze szpitala poniżej: 

Najnowsze