Dramatyczne wyznanie Jacka Rozenka o ciężkiej chorobie. Rodzina była załamana: "Mówili, że umiera i nie przeżyje nocy"

2021-03-06 17:49 wp
Jacek Rozenek
Autor: AKPA Jacek Rozenek udar

Jacek Rozenek (52 l.) w 2019 roku przeszedł ciężkie chwile. Doznał udaru mózgu, przez co był skazany na długie leczenie i rehabilitację. Na szczęście po dwóch latach o tragedii, Jacek Rozenek wraca do siebie i opowiada o powrocie do zdrowia. Zebrał się też na dramatyczne wyznanie. Rodzina była załamana: "Mówili, że umiera i nie przeżyje" - wyznał syn Adrian.

Jacek Rozenek w połowie maja 2019 roku strafił do szpitala. Doznał udaru mózgu, który przykuł go do łóżka. Później trafił na wózek inwalidzki, miał problemy z mową, a jego prawa część ciała miała być sparaliżowana.  - Jacek miał udar mózgu. Całkowicie stracił mowę – zdradził "Super Expressowi" bliski znajomy aktora w 2019 roku. Dziś mężczyzna wraca do siebie. Długa rehabilitacja przyniosła efekty i Jacek Rozenek odzyskuje sprawność dzięki ciężkiej pracy.

Mężczyzna pojawił się w sobotę w "Dzień Dobry TVN", gdzie wraz z synem Adrianem (z pierwszego małżeństwa z Katarzyną Litwiniak), opowiedział o dramatycznych momentach i prognozach lekarzy. Specjaliści przygotowali rodzinę na najgorsze. Myśleli, że Jacek Rozenek umrze lub nie wróci do pełnej sprawności:

SPRAWDŹ: Będzie WOJNA?! Kasprzykowski MIAŻDŻY Skrzynecką i program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! MOCNA reakcja Gąsowskiego!

Lekarze myśleli, że jestem schodzący z tego świata i tak przygotowywali rodzinę. Powiedzieli mi, że nie będę chodził w ogóle, że nie będę uprawiał sportu. Straszne rzeczy mi mówili - wyznał w DDTVN.

Jego syn również szczerze opisał trudne chwile. Był przygotowany na najgorsze i pojechał do szpitala, by pożegnać się z ojcem:

Zadzwonił telefon, ojciec nie chciał, żeby kogokolwiek informować, ale sytuacja była krytyczna. Lekarze mówili, że umiera i nie przeżyje nocy. Więc pojechałem się pożegnać z ojcem. Ze wszystkich stron dostawałem informacje, że to już koniec. Nie wierzyłem, że chce mnie zostawić już teraz. Przez całe życie dawał z siebie 120 proc. Zdobywał najwyższe szczyty i biegał jak najdalej. Teraz to walka o coś innego, o powrót do zdrowia

Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze