Chabior poszedł na całość, takich scen z młodszą żoną jeszcze nie pokazywał. Miodowy miesiąc trwa do teraz!

2021-03-05 11:14 ksz
Chabior poszedł na całość, takich scen z młodszą żoną jeszcze nie pokazywał
Autor: Instagram

Janusz Chabior (58 l.) poślubił aktorkę i artystkę kabaretową Agatę Wątróbską (39 l.). Ich wesele było bardzo oryginalne, nie było ani białej sukni, ani tortu - zamiast tego pizza! Chabior jest bardzo szczęśliwy u boku młodszej żony. Pokazał ich najnowsze wspólne zdjęcie. Aż kipi od namiętnego pocałunku. Takich scen jeszcze u niego nie było! Małżeństwo pojawi się w programie "Power couple".

Janusz Chabior cieszy się małżeństwem z Agatą Wątróbską. Wcześniej był w związku z dziennikarką Barbarą Chabior, z którą ma syna Nikodema. Aktor był już wcześniej w związku małżeńskim z aktorką Anitą Poddębniak. W 2019 zaręczył się z aktorką i artystką "Kabaretu na Koniec Świata". W czerwcu 2020 wzięli ślub. Uroczystość była bardzo oryginalna. Stroje Państwa Młodych były swobodne, zamiast tortu kroili pizzę. Świadkiem był komik Robert Górski! Janusz Chabior i Agata Wątróbska wezmą udział w nowym show pt. "Power couple". Będzie mnóstwo innych znanych par, oraz Ewa Kasprzyk z narzeczonym! Gwiazdy zdradzą intymne sekrety swoich związków! Janusz Chabior pochwalił się zdjęciem, przedstawiającym namiętny pocałunek z żoną. Tak go podpisał: - Pocałuj mnie na drugie śniadanie.

Żona odpowiedziała: - I na obiad poproszę to samo!

Zakochany mąż zażyczył sobie pocałunek również na kolację! Co za płomienne uczucie! Oby atmosfera miesiąca miodowego trwała całe życie.

Szok! Janusz Chabior znów ma włosy. Zadziwiająca przemiana aktora

ZOBACZ TO: Wyszła na jaw brutalna prawda o programie Polsatu. Porażająca fikcja nawet jak na telewizję!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze