Porażający konflikt seksownych modelek. Padły MOCNE oskarżenia: "Dziecko, miej szacunek"

2020-11-27 13:45 ksz
Joanna Krupa i Karolina Pisarek
Autor: Instagram

Joanna Krupa i Karolina Pisarek były sobie bardzo bliskie. Prowadząca i jurorka "Top Model" wylansowała kolejną gwiazdę. Dziś Pisarek otrzymuje mnóstwo kontraktów i pojawiły się głosy, że chce zdetronizować Krupę i zająć jej miejsce. Obie piękności poszły na wojnę! Krupa nie wytrzymała i skomentowała niewłaściwe zachowanie dziewczyny, która zawdzięcza jej sławę. Padły naprawdę mocne słowa.

Piękna Karolina Pisarek zajęła drugie miejsce w 5. edycji programu "Top Model". W krótkim czasie zrobiła oszałamiającą karierę. Program i jurorzy znacznie jej w tym pomogli. Szczególnie z Joanną Krupą łączyła ją bliska relacja. Jurorka programu toczy sprawę sądową ze swoją byłą agentką - Gosią Leitner. Teraz Pisarek jest jej podopieczną! Krupa udzieliła wywiadu redaktorowi Pudelka. Odniosła się w nim do konfliktu z młodszą koleżanką z branży: - Pamiętam taki moment, byliśmy na Boot Campie. Karolina była bardzo sexy ubrana na nagrania no i ja chciałam jej dać mój płaszcz. Ja Karolinę od początku wspierałam w programie. Każdy mówił, że mogę być jej mamą, czy starszą siostrą. Nie dbałam o to, z kim współpracuje. Z całego serca chciałam daj jej mój płaszcz, bo myślałam, że jest jej zimno. A ona mówi, że nie potrzebuje, że "ona wie, że jest gorąca".

FINAŁ TOP MODEL: Takiego skandalu jeszcze nie było. Przepraszali na wizji [RELACJA]

Krupa postanowiła otwarcie skrytykować Pisarek i odpowiedzieć na głosy, że chce ją wygryźć z programu: - Kochana! Jak ja bym chciała, żebyś nie była w programie, to byś nie prowadziła "Front Row"! No naprawdę, ja jestem szczera. Ja jestem wystarczająco już poważną kobietą i nie mam czasu na takie dziecinne "ping pong". To jest dziecko. Tak naprawdę jakbym miała dziecko jako młoda kobieta, to by mogła być moją córką. Come on, ja cię wylansowałam! "Top Model" cię wylansowało. Chociaż miej szacunek do tej osoby, naprawdę. Była w Kalifornii, w Los Angeles, spotkałam się z nią. Nieładnie się zachowała.

Najnowsze