Joanna "Ruda" Lazer zwyciężczynią 8. odcinka TTBZ. Zobaczcie jej NIESAMOWITĄ metamorfozę!

2018-04-29 1:59 lus
Joanna Ruda Lazer
Autor: Twoja Twarz Brzmi Znajomo/Instagram Joanna "Ruda" Lazer wygrała kolejny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Co wydarzyło się w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Najlepsza okazała się Joanna "Ruda" Lazer, która swoją metamorfozą zaskoczyła jurorów oraz widzów.

Co wydarzyło się w kolejnym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Filip Lato wcielił się w Michała Wiśniewskiego i zaśpiewał "Zawsze z Tobą chciałbym być". Po występie Filipa na scenie pojawił się prawdziwy Michał Wiśniewski. - Najlepszym walorem tego występu była dla mnie lekkość i swoboda - powiedział Kacper Kuszewski. - Michał był wyjątkową postacią w polskim show-biznesie. Nie było to disco polo, nie była muzyka wysoka, a rozkochał w sobie całą Polskę - powiedział Paweł Królikowski. - Była energia, był szok, miejscami było nieczysto, co nawiązuje do oryginału - oceniła Małgorzata Walewska.

Joanna "Ruda" Lazer wcieliła się w Beth Ditto i zaśpiewała "Heavy Cross". - Dla mnie jesteś mistrzem kameleonem tej edycji. Nie wystarczy włożyć pogrubiający kostium, tylko trzeba znaleźć motorykę ruchu. Kocham cię - powiedział Kacper Kuszewski. - Milion dolarów przy Tobie to jest nic. Umiłowana, śliczna, zdolna Ruda, brawo - powiedział Paweł Królikowski. - Jesteś żywym złotem tej edycji - oceniła Katarzyna Skrzynecka.

Krzysztof Szczepaniak przeistoczył się w Tilla Lindemanna z Rammstein. - Trochę mnie martwiło, że przeszkadzał Ci odsłuch, który Ci wypadał. Nigdy jeszcze się na Tobie nie zawiodłam i to był właśnie ten kolejny raz - powiedziała Małgorzata Walewska. - Chyba po raz pierwszy tak do końca nie widzę ani ociupinkę Ciebie. Szczęka na podłodze - ocenił Kacper Kuszewski.

Natalia Krakowiak wcieliła się w Sylwię Grzeszczak i zaśpiewała "Tamtą dziewczynę". - Zachwycający wykon, jestem pozytywnie zaskoczony. Udało Ci się zrobić jakieś takie spojrzenie do wewnątrz - powiedział Kacper Kuszewski. - Twój występ dzisiaj bliźniaczo oddał talent Sylwii. Sama jesteś równie wielką wartością muzyczną - oceniła Katarzyna Skrzynecka. - Ta piosenka ma bardzo krótki rozbieg. Po krótkim czasie jest modulacja, od razu musisz przeskoczyć na właściwy dźwięk. I Ty zrobiłaś to idealnie - powiedziała Małgorzata Walewska.

Andrzej Młynarczyk przeistoczył się w Olka Klepacza z Klubu Wesołego Szampana. - Byłem świadkiem historycznej chwili, kiedy ten historyczny głos ujawnił się - powiedział Kacper Kuszewski. I wyszedł na scenę, by... uściskać Małgorzatę Pieńkowską, która wykonała tę piosenkę razem z Andrzejem Młynarczykiem. To ona śpiewała ją w oryginale!

Anna Guzik wcieliła się w Billy'ego Idola i zaśpiewała "Rebel Yell". - To jest drugi występ, który wywołał we mnie dreszcz emocji. Śpiewałaś męskim głosem i on nie był pozbawiony blasku - powiedziała Małgorzata Walewska. - W twoim występie spodobało mi się to, że wierzyłaś w świat, który stworzyłaś - powiedział Paweł Królikowski. - On wywalone ma na wszystko, u Ciebie miałem poczucie rozpaczy, protestu - ocenił Kacper Kuszewski.

Anna Guzik jako Billy Idol #TwojaTwarzBrzmiZnajomo #YourFaceSoundsFamiliar #TTBZ9

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo) Kwi 28, 2018 o 2:16 PDT

Janek Traczyk przeistoczył się w Andrzeja Zauchę i zaśpiewał "Bądź moich natchnieniem". - To jest nieprawdopodobne, co potrafisz zrobić ze swoim głosem. Widziałam, jak się mocujesz z tym głosem, żeby nie wypadać ze swojej barwy - powiedziała Małgorzata Walewska. - Twój dzisiejszy występ nie mógłby zepsuć naszego sentymentu do tej piosenki - oceniła Katarzyna Skrzynecka.

Iza Miko wcieliła się w Zarę Larsson i zaśpiewała "Ain't my fault". - Twój występ był nasycony erotyzmem - powiedziała Małgorzata Walewska. - Jesteś tak smakowitą, seksowną dziewczyną, że nie można od Ciebie oczu oderwać - powiedział Paweł Królikowski.

Jury ocenia:

Paweł Królikowski przyznał najwyższą ocenę Joannie "Rudej" Lazer, Katarzyna Skrzynecka - również. Kacper Kuszewski przyznał 10 punktów Filipowi Lato, a Małgorzata Walewska - Krzysztofowi Szczepaniakowi.