Julia Wróblewska pokazała zdjęcie bez stanika! Musiała walczyć z obraźliwymi komentarzami

2021-06-17 17:15
Julia Wróblewska pokazała zdjęcie bez stanika! Musiała walczyć z obraźliwymi komentarzami
Autor: AKPA Julia Wróblewska pokazała zdjęcie bez stanika! Musiała walczyć z obraźliwymi komentarzami

Julia Wróblewska rozpoczęła swoją karierę bardzo wcześnie. Jako dziecko wystąpiła w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj", gdzie zagrała obok takich gwiazd jak Maciej Zakościelny czy Agnieszka Grochowska. Aktualnie Wróblewską można oglądać m.in. w kultowym "M jak miłość". Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widać jej sutki! Pod postem pojawiły się obraźliwe i niesmaczne komentarze. Julia Wróblewska postanowiła odpowiedzieć.

Julia Wróblewska stara się być w bliskich kontaktach z fanami. Poprzez media społecznościowe dzieli się z nimi całym swoim życiem. Kilka lat po sukcesie komedii "Tylko mnie kochaj", gwiazda postanowiła wrócić do wielkiego świata show-biznesu. Niestety, okazało się, że Julia Wróblewska zmaga się z ciężką chorobą. Gwiazda codziennie walczy o swoje zdrowie psychiczne. Młoda aktorka stara się być szczera i otwarcie mówi o swoich problemach. Wróblewska uczęszcza na terapię i przyjmuje leki, a o wszystkim opowiada na swoim Instagramie. Jak sama stwierdza, chciałaby zaprotestować przeciwko stygmatyzowaniu osób zmagających się z problemami psychicznymi. Niestety, bycie osobą publiczną to również zmaganie się z negatywnymi komentarzami. Wróblewska podjęła walkę z obraźliwymi wpisami, które pojawiły się pod jej ostatnimi zdjęciami.

SPRAWDŹ TEŻ: Zdzisław z "Sanatorium miłości" zakochany?! Uczestnik pokazał partnerkę! Już raz się jej oświadczył

Wróblewska wrzuciła zdjęcie bez stanika. Zwrócono uwagę na sutek

Gwiazda musiała zmierzyć się z tą trudniejszą częścią życia w świetle reflektorów. Niedawno młoda aktorka opublikowała zdjęcia, na których pozuje w pięknej czerwonej sukience. Pojawiło się pod nim wiele pozytywnych komentarzy, w których fani komplementowali wygląd Wróblewskiej. Jednak uwadze niektórych nie umknął fakt, że młoda gwiazda jest bez stanika. Odznaczający się sutek został skomentowany w sposób obraźliwy, a nawet wręcz obrzydliwy. Wróblewska postanowiła nie zostawiać przykrych słów bez odpowiedzi!

Fajny suteczek

- skomentował mężczyzna.

a potem mówicie „nie umiecie przyjmować komplementów”. Z takimi komentarzami zapraszam na PH

- odpowiedziała Wróblewska. To wywołało dyskusję, w której fani chętnie zabierali głos. Nie zabrakło komentarzy zawierających podtekst erotyczny, które były zdecydowanie niesmaczne. Młoda aktorka jednak nie daje za wygraną i stara się z zimną krwią odpowiadać na obrzydliwe zaczepki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE