Karol i Laura ze "Ślubu..." nareszcie się nie kryją. Wspólne zdjęcie chwyta za serce

2021-08-04 13:42
Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Laura i Karol razem?! Para spaceruje po Wrocławiu?! Fani programu na tropie
Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Laura i Karol razem?! Para spaceruje po Wrocławiu?! Fani programu na tropie

Ta para rozkochała w sobie widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Choć początkowo zostali połączeni z kimś zupełnie innym, ostatecznie okazali się być sobie przeznaczeni. Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" przestali się ukrywać i opublikowali romantyczne zdjęcie! To ich pierwsza wspólna fotografia w mediach społecznościowych.

Po nieudanych małżeństwach, stworzonych na potrzeby eksperymentu społecznego, uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" postanowili sami zadbać o swoje szczęście. Karol przeżył w programie chwile, które były dla niego wyjątkowo trudne i traumatyczne. Laura, choć początkowo jej związek z Maćkiem zapowiadał się naprawdę dobrze, ostatecznie postanowiła zakończyć relację. Kilka tygodni po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w mediach zawrzało! Widzowie rozpoczęli obywatelskie śledztwo po tym, jak Laura i Karol byli widziani razem we Wrocławiu! Para ostatecznie potwierdziła plotki, a ostatnio wystąpiła nawet w "Dzień Dobry TVN". Teraz, poszła krok dalej! Na Instagramie Karola pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie. Zrobiło się romantycznie?

Ślub od pierwszego wejrzenia 5. Laura i Karol spędzają czas nad morzem

To już koniec zdjęć z ukrycia! Karol opublikował zdjęcie ze wspólnego wyjścia pary. Uczestnicy programu spędzili czas nad morzem, w Gdańsku. Czy to oznacza romantyczne wakacje? Widać, że oboje są wyjątkowo szczęśliwi. Zobaczcie sami!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE