Ewa Kasprzyk rozwiodła się z mężem po 36 latach. Jak była przyczyna? Pikantne szczegóły

2020-09-21 6:00 TUMM, xl
Ewa Kasprzyk
Autor: Podsierbska/AKPA

Ewa Kasprzyk (63 l.) jest do wzięcia. Jak dowiedział się „Super Express”, gwiazda „Kogla Mogla” zakończyła swoje małżeństwo, które trwało 36 lat. Aktorka i Jerzy Bernatowicz rozwiedli się na pierwszej rozprawie bez orzekania o winie. Okazuje się, że to żona złożyła pozew.

Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz przez wiele lat tworzyli wzorowe małżeństwo. Niestety, w ostatnich latach nie byli razem widywani. Co więcej, aktorka sześć lat temu brylowała na salonach z dużo od siebie młodszym przyjacielem, Jakubem Michalakiem. Plotkowano wtedy, że małżonkowie mają kryzys. 

Okazuje się, że kryzysu nie udało się zażegnać. W ubiegłym roku zapadła decyzja o rozwodzie – po 36 latach wspólnego życia. Decyzję o rozstaniu podjęła aktorka, która już od dłuższego czasu nie mieszkała z mężem.

„Super Express” dowiedział się, że małżeństwo gwiazdy kina i inżyniera budowlanego definitywnie zakończyło się we wrześniu ubiegłego roku.

– Sprawa zakończyła się wyrokiem rozwodowym z dnia 25.09.2019 bez orzekania o winie. Wyrok jest prawomocny. Sprawa była z powództwa Ewy Kasprzyk – potwierdził nam Tomasz Adamski, rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Gdańsku.

ZOBACZ: Piotr Machalica wziął ślub w świętym mieście z młodszą o 21 lat. ZDJĘCIA z imprezy

Gwiazdy Bez Maski - Cleo i Górniak pojednały się w pandemii. Cleo: Górniak do mnie zadzwoniła

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.