Katarzyna Cichopek pokazała łazienkę. WOW! Te kwiaty powalają

2020-11-22 20:25 kaja
M jak miłość. Katarzyna Cichopek szczerze o odejściu z serialu. Podjęła decyzję już dawno temu
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Katarzyna Cichopek szczerze o odejściu z serialu. Podjęła decyzję już dawno temu

W modzie wnętrzarskiej w ostatnim czasie rządzi minimalizm i klasyczna biel. Gwiazda "M jak miłość" Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie swoją łazienkę, która utrzymana się w tradycyjnym stylu i robi wrażenie. Szczególnie ciekawym akcentem wydają się kwiaty, które raczej rzadko spotyka się w łazienkach.

 Kasia Cichopek przeżywa w ostatnim czasie wyjątkowy czas w swojej karierze. Gwiazda jest również wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych i regularnie utrzymuje kontakty ze swoimi fanami.  W jej postach często można zobaczyć mieszkanie, wiemy już jak gwiazda "M jak miłość" urządziła swoją kuchnię. Teraz pochwaliła się łazienką.

Zobacz także: SZOK. Małgorzata Rozenek nie będzie już wyglądała tak samo? To wielka zmiana

 - (...) testuje metodę mycia głowy OMO. Najpierw nakładam odżywkę na wilgotne włosy na wysokości ucha i wmasowuje aż po końce, później nie zmywając odżywki myje szamponem skórę głowy, spłukuje całość i na koniec ponownie nakładam odżywkę na całej długości włosów. Jestem ciekawa rezultatów. Opowiem Wam o nich za tydzień - napisała aktorka  w poście na Intagramie.

Czytaj też: UUU! To może zaboleć Agatę Kuleszę. Jej były mąż zrobił TO raptem miesiąc po rozwodzie!

Na zdjęciu widać fragment łazienki Kasi Cichopek. Trzeba przyznać, że wnętrze urządzone jest klasycznie i dominuje nieśmiertelna i bardzo modna biel. Ciekawym akcentem wydają sie również kwiaty, które raczej rzadko spotykamy w łazienkach. Mocnym elementem wystroju jest także duże lustro, które potrafi skutecznie optycznie powiększyć każde pomieszczenie.

We Wrocławiu powstaje szpital tymczasowy
Najnowsze