Co za koszmar! Wiemy, co teraz dzieje się z rodziną, której podpalili wyremontowany przez Katarzynę Dowbor dom!

2021-01-13 19:13 sylwiab
Katarzyna Dowbor, Nasz nowy dom, Polsat
Autor: AKPA Katarzyna Dowbor, "Nasz nowy dom", Polsat

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu "Nasz nowy dom" wyremontowała dom matki samotnie wychowującej dwóch synów. W lipcu spotkał ich kolejny koszmar, ich dom został podpalony i doszczętnie spłonął. Wiemy, co teraz dzieje się z rodziną.

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu "Nasz nowy dom" wyremontowała dom pani Beaty Zacharewicz z miejscowości Antonina. Kobieta samotnie wychowuje dwóch synów. Niestety, długo nie nacieszyli się nowym domem. 

NIE PRZEGAP: Skłócone Rodowicz i Kozidrak przytulały się na wizji, teraz wydało się, co naprawdę działo się za kulisami Sylwestra! Polały się łzy!

- Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom. Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? Jakie to jednak szczęście, że rodziny nie było wtedy w domu. Niestety zginął kot, pupil rodziny i ulubieniec chłopców. Jakże żal mi tych fajnych dzieciaków, które tak marzyły o nowym domu i ich mamy bardzo dzielnej i pracowitej kobiety - napisała Katarzyna Dowbor i zapewniła, że nie zostawią ich bez pomocy.

Wiemy, co teraz dzieje się z rodziną, której spłonął dom. Katarzyna Dowbor i "Nasz nowy dom" ruszą na pomoc

Podpalaczem okazał się dobry znajomy rodziny, który podczas przesłuchań twierdził, że zrobił to nieumyślnie. Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie. Pani Beata do dziś nie potrafi ukryć targających nią emocji, kiedy opowiada o koszmarze, jaki ją spotkał. Jej młodszy syn do teraz przeżywa traumę po tym, jak w pożarze spłonął jego ukochany kotek. Starszy bardzo długo nie potrafił spojrzeć na zgliszcza ich domu i przybity odkręcał wzrok.

NIE PRZEGAP: Potworna tragedia w rodzinie Edyty Górniak. Jej ojciec miał straszny wypadek, konieczna jest skomplikowana operacja

Koszmar pani Beaty poruszył lokalną społeczność i wiele osób ruszyło na pomoc. Rodzina znalazła także tymczasowy dach nad głową.

- Burmistrz Eugeniusz Święcki, przy współpracy Stowarzyszenia Rodzina w Ciechanowcu, zorganizował zbiórkę. Jedna firma podarowała materiały, kolejna wykonała projekt za symboliczną złotówkę. Rodzina otrzymała też schronienie pod dachem Marzeny Kryńskiej, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu - czytamy w Gazecie Współczesnej.

NIE PRZEGAP: Szokująca prawda o Sewerynie Krajewskim i jego nieślubnej córce. Był dla niej tak okrutny, że aż odbiera mowę

Dziś trwają prace nad odbudowaniem domu, który na razie jest w stanie surowo-zamkniętym. Według planów do marca zostanie on wykończony na tyle, żeby ponownie mogła wejść do niego ekipa programu "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor dotrzymała słowa, że nie zostawi rodziny w potrzebie i zapewniła, że wykończą ich dom, a także zakupią wyposażenie. Widzowie Polsatu zobaczą ten odcinek dopiero w nowym sezonie.

NIE PRZEGAP: Katarzyna Dowbor remontuje domy innym, a sama mieszka w takich warunkach! Na widok tych zdjęć padniecie!

NIE PRZEGAP: W prawdziwym życiu rodzina Teresy Lipowskiej nie jest taka, jak w serialu. Doniesienia o jej synu zwalają z nóg

Na Podlasiu spłonął dom wyremontowany w programie Katarzyny Dowbor. Matka i dwóch synów stracili dach nad głową
Najnowsze