Wiemy, co naprawdę dolega Kazikowi! Wszyscy, którzy myśleli, że to wirus, byli w BŁĘDZIE!

2021-06-16 20:57
Kazik Staszewski, Kult
Autor: Facebook/Kult Kazik Staszewski, Kult

Szerokim echem w sieci i w mediach odbiło się zdjęcie, na którym widać, że Kazik Staszewski jest podłączony do specjalistycznej aparatury. Większość kojarzy ją z tego, że ułatwia oddychanie osobom z koronawirusem. Pod zdjęciem zawrzało, a wśród internautów rozgorzała gorąca dyskusja ws. szczepień. Menadżer zespołu Kult, Piotr Wieteska, nie wytrzymał i wyjawił, co naprawdę dolega Kazikowi. To nie koronawirus!

Kult odwołał najbliższe koncerty i poinformował, że Kazik Staszewski nie jest w najlepszej formie. 

- Bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji. Jednak niestety z powodu nagłej niedyspozycji wokalnej Kazika jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu. Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze - czytamy w oświadczeniu zespołu Kult.

Następnego dnia w sieci pojawiło się zdjęcie Kazika Staszewskiego podłączonego pod aparaturę, które zostało podpisane "WALKA TRWA". Post wywołał niemałe poruszenie w sieci i rozpoczął prawdziwą burzę pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami szczepień. Ci pierwsi zaczęli wypominać zespołowi wcześniejsze oświadczenie, w którym poinformowali, że nie będą grać na koncertach i festiwalach przeznaczonych wyłącznie dla zaszczepionych.

Kazik Staszewski: co stało się wokaliście? Menadżer zespołu KULT wyjaśnia

Opinie ludzi sugerujących, że Kazik Staszewski, który wykazał poparcie osobom sprzeciwiającym się szczepieniom, a teraz sam walczy z chorobą, skomentował z rozmowie z WP menadżer zespołu. Ujawnił, co naprawdę dzieje się z liderem zespołu KULT. 

- Ludzie żyją w szaleństwie, wszystko kojarzą z COVID-em, jakby nie było innych chorób i innych dolegliwości - mówi portalowi Piotr Wieteska. 

NIE PRZEGAP: W środku nocy Paulina Holtz trafiła na Szpitalny Oddział Ratunkowy! Gwiazda "Klanu" zwijała się z bólu! [FOTO]

Okazuje się, że specjalistyczna aparatura, pod którą podpięty jest Kazik Staszewski, wcale nie służy do podawania tlenu, a lider Kultu wcale nie ma koronawirusa. Maska jest częścią nebulizatora, za którego pomocą muzyk nawilża struny głosowe.

- Kazik po prostu zdarł sobie głos, to się zdarza czasami - uspokaja menadżer. Wytłumaczył też niefortunny podpis pod zdjęciem "WALKA TRWA". 

- Ta walka dotyczy koncertu w Poznaniu, aby (Kazik - przyp. red.) mógł w piątek zaśpiewać - mówi Wieteska. Piątkowy koncert do tej pory nie został odwołany. - Koncert jest aktualny na obecną chwilę, jeśli będzie odwołany, to wtedy podamy informacje. Na razie walczymy o koncert w Poznaniu.

NIE PRZEGAP: Ryszard z "Sanatorium miłości" zmienił się nie do poznania i wyrwał ponad 30 LAT MŁODSZĄ LASKĘ! Na jej widok aż opada szczęka!

Oto grób taty Kazika. Stanisław Staszewski pochowany jest na Cmentarzu Bródnowskim.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE