Kinga Rusin opływa w luksusach. Lansuje się w drogim aucie i z drogą torebką [ZDJĘCIA]

2021-06-24 6:00
Kinga Rusin na zakupy z torbą za 10 tys. złotych
Autor: PAPARA 69 Kinga Rusin na zakupy z torbą za 10 tys. złotych

Po ponad półrocznym pobycie na Malediwach, Kinga Rusin (50 l.) powiedziała dość i wróciła do kraju. Bo choć była zachwycona rajskimi krajobrazami azjatyckiej wyspy, brakowało jej polskich luksusów. Gwiazda znowu może poczuć się w stolicy jak ryba w wodzie. Jeździ swoim drogim porsche wartym około 300 tys. zł i robi zakupy w butikach dla bogaczy. Co więcej, po nowe ciuszki wybrała się z bardzo dużą i bardzo drogą torebką. Zobaczcie sami!

Ostatnie pół roku Kinga Rusin spędziła na Malediwach, gdzie pracowała nad rozwojem swojej marki kosmetycznej. Była gwiazda „Dzień dobry TVN” regularnie zamieszczała na Instagramie seksowne zdjęcia w stroju kąpielowym. Ale jak się okazuje nawet rajskie plaże mogą się znudzić, szczególnie jeśli nie ma tam ulubionych butików z markowymi ubraniami.

Dlatego też Rusin zaraz po powrocie do kraju wsiadła do swojego porsche i pojechała do najdroższego butiku w centrum Warszawy, w którym ubierają się wszystkie topowe gwiazdy. A że do takiego miejsca nie można wejść ubranym w byle co, to Kinga bardzo dokładnie zadbała o swoją stylizację. Na jej ramieniu wisiała bowiem torebka zagranicznej firmy za 1800 zł. Ale kto bogatemu zabroni. Ważne żeby było luksusowo.

ZOBACZ TAKŻE: Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku! Kto powinien go zagrać?

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE