„Koło Fortuny” i „Jaka to melodia?” z nowymi prowadzącymi. Tylko u nas!

2019-07-19 5:15 TUMM
Brzozowski zamienia się z Norbim
Autor: EN Telewizja Polska postanowiła zamienić prowadzących programów "Koło Fortuny" i "Jaka to melodia?"

Takich zmian w Telewizji Polskiej nikt się nie spodziewał. Rafał Brzozowski (38 l.) i Norbi (47 l.) już jesienią... zamienią się programami! Rafał, który do tej pory prowadził „Koło fortuny”, zostanie prowadzącym „Jaka to melodia?”, którego to gospodarzem był Norbi.

Jak dowiedział się „Super Express”, na ul. Woronicza od tygodni planowano spore zmiany. Dwa sztandarowe i hitowe programy rozrywkowe: „Koło fortuny” i „Jaka to melodia?” będą miały nowych prowadzących. Jak dowiedzieliśmy się w TVP, w tych teleturniejach nie zobaczymy jednak nowych twarzy. – Panowie zamienią się miejscami – usłyszeliśmy.

Brzozowski/Norbi
Autor: SE Brzozowski/Norbi
Brzozowski/Norbi
Autor: SE Brzozowski/Norbi

Zmiana ta oficjalnie zostanie ogłoszona podczas konferencji prasowej dotyczącej nowości w jesiennej ramówce. My jednak już możemy poinformować, że nie będzie ona chwilowa. – Panowie zamieniają się na stałe. Oba te programy mają świetną oglądalność, ale stacji zależy na odświeżeniu formatów – zapewniają pracownicy TVP.

Nowe rozwiązania bardzo podobają się Norbiemu. – To prawda, będzie zamiana programów. Cieszę się, bo to nowe wyzwanie. Ostatnio oglądałem „Koło fortuny” i muszę przyznać, że ten program bardzo mi się podoba. Z resztą oba są fajne. Nie jestem zaskoczony tą decyzją – powiedział „Super Expressowi”.
Piosenkarz już nie może doczekać się dnia, w którym rozpoczną pierwsze nagrania. – Na ten moment nie mogę nic więcej powiedzieć, ponieważ dopiero w sierpniu ruszamy z nagrywaniem. Cieszę się na nowe – dodał.

Niestety nie udało nam się skontaktować z Rafałem Brzozowskim, ale wierzymy, że również cieszy z nadchodzącej zmiany.
Jak panowie poradzą sobie w nowych programach? Przekonamy się już jesienią tego roku.

Najnowsze