Koniec popularnego serialu TVN! To tu poznaliśmy talent syna byłej gwiazdy TVP

2020-11-26 15:29 mga
Serial szkoła w TVN
Autor: x-news Serial szkoła w TVN

TVN7 zapowiedziało zakończenie produkcji paradokumentalnego serialu "Szkoła". Od 2014 do 2019 roku jedenaście sezonów pokazywała telewizja TVN. Dwa ostatnie wyemitowano w TVN7. W scripted-docu mogliśmy zobaczyć m.in. Toma Malcolma (19 l.), syna Moniki Zamachowskiej.

- Rzeczywiście, kończący się sezon „Szkoły” będzie ostatnim, już jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu produkcji. Nie będzie bezpośredniej zamiany na inny program w tym samym paśmie - ostatnio „Szkołę" pokazywaliśmy o 16.15 - ale na pewno nie zrezygnujemy z inwestycji w Siódemkę ani nie chcemy zaniedbać młodej widowni, która oglądała ten serial - powiedziała serwisowi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

W serialu "Szkoła" zagrali m.in.: Tadeusz Piotr Łomnicki, Joanna Litwin-Widera, Sabina Głuch, Dawid Kwiatkowski czy też Filip Chajzer.

TVP2 z kolei zrezygnuje prawdopodobnie z serialu "Uzdrowisko", w którym występują m.in. Aldona Orman oraz uczestnicy show "Sanatorium miłości". Produkcja spadnie z anteny po pierwszym sezonie z powodu niskiej oglądalności.

Monika Zamachowska ujawniła zarobki syna!

Najnowsze