Rutkowski i Maja Plich już po ŚLUBIE! Takiego ślubu jeszcze nie było. TYLKO U NAS [ZDJĘCIA]

2019-08-17 17:31 Paula, tumm
Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i  Mai Plich
Autor: SE

Wielki dzień w życiu Krzysztofa Rutkowskiego i jego ukochanej Mai Plich nadszedł! Zakochana para właśnie w sobotę 17 sierpnia wzięła ślub! Ceremonia ślubna młodej pary odbyła się w przepięknym miejscu, bo w podwarszawskim Rozalinie. To tam stoi pałac znany widzom np. Projektu Lady. W tych pięknych okolicznościach Rutkowski i Plich zostali mężem i żoną!

Wielki dzień w życiu Rutkowskiego i jego ukochanej nadszedł! Krzysztof Rutkowski i Maja Plich powiedzieli sobie "tak" i ślubowali miłość aż po grób! Zakochana para wzięła ślub. Przez dwa lata Rutkowski i Maja szykowali się do ślubu, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. I tak się stało: Rozalinie odbył się ślub zakochanych i tu także młodzi wraz z zaproszonymi gośćmi: rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, będą się bawić na weselu. Ceremonia odbyła się pod gołym niebem, w pięknej scenerii. Wszędzie było mnóstwo kwiatów, a państwo młodzi składając sobie przysięgę stali otoczeni skrzydłami motyla! Obrączki podawał synek pary bardzo dumny ze swej roli. O bezpieczeństwo i porządek zadbali panowie w kominiarkach z Rutkowski Patrol. Zobaczcie w naszej galerii.

Wesele będzie równie wyjątkowe! Jak zapowiadali młodzi na stołach nie zabraknie wykwintnych potraw. Pojawią się takie smakołyki, jak foie gras z gęsich wątróbek, kruszonką migdałową i kremem koniakowym. Jednym słowem będzie luksusowo! Nie pozostaje nic innego, jak życzyć świeżo upieczonym małżonkom Rutkowskiemu i Plich samych szczęśliwych dni i dużo miłości na wspólne lata życia! Gratulujemy!

Najnowsze