Ktoś grozi Dowborom śmiercią. Wszystko przez zdjęcie Maćka w sukience

2020-04-06 5:54 deck

To miał być zwykły żart. Maciej Dowbor (42 l.), który spędza kwarantannę z żoną i córkami, założył sukienkę, a zdjęciem w niej pochwalił się na Instagramie. Natychmiast obiegło ono internet, ale nie wszyscy docenili poziom poczucia humoru prezentera. Ktoś bowiem życzył mu śmierci.

„Jeb… celebryctwo w czasach epidemii. Kiedyś do was przyjdziemy w maskach hokeistów i nazwisko Dowbor czy jak tam nie będzie znaczyło nic…” – napisał jeden z internautów pod artykułem, w którym pokazano zdjęcie. „I co zrobisz? Noc Długich Noży?” – zapytał go drugi. Dowbor i jego żona zdecydowali się udostępnić wulgarne komentarze na swoich profilach. „Zastanawiam się, czy to przypadkiem się nadaje do zgłoszenia na policję już teraz, czy mam jeszcze poczekać i zebrać więcej podobnych?” – napisał Maciek.
Znani znajomi zasugerowali mu, by nie czekał i już teraz powiadomił odpowiednie służby. „Jesteśmy wszyscy rozdrażnieni. Często nie radzimy sobie z emocjami. Nie rozumiem ludzi, którzy wchodzą na czyjeś konta, plują jadem i wychodzą. Albo piszą w komentarzach takie rzeczy... Nie rozumiem też, jak można nawoływać do nienawiści?! Za co?!! Za żart?? Za śmiech?!!? Najlepiej siedzieć zamkniętym w swoich czterech ścianach i krytykować. Wszystko i wszystkich wokół. To dopiero słabe. Hejt za co?!! Za to, że każdy na swój sposób próbuje przetrwać ten ciężki czas?!?” – napisała wyraźnie poruszona Joanna Koroniewska (42 l.).

Nie żyje uczestniczka programu "Nasz nowy dom"

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.