Kuchenne Rewolucje: OBRZYDLISTWO w lodówce! Gessler WRZESZCZY: "WON z tym kurczakiem!"

2020-10-29 22:15 vip
Kuchenne Rewolucje: OBRZYDLISTWO w lodówce! Gessler WRZESZCZY: WON z tym kurczakiem!
Autor: Instagram Magdy Gessler Kuchenne Rewolucje: OBRZYDLISTWO w lodówce! Gessler WRZESZCZY: "WON z tym kurczakiem!"

Za nami kolejny odcinek "Kuchennych Rewolucji". Co przytrafiło się Magdzie Gessler tym razem? 29 października prowadząca show natrafiła na obrzydlistwo w lodówce! Gessler bez opamiętania wrzeszczała: "Won z tym kurczakiem!". Jak udała się rewolucja? Sami zobaczcie!

W najnowszym odcinku "Kuchennych Rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Pizzerię Familijna w Żerkowie. Niestety, to, co tam zobaczyła rozłożyło ją na łopatki. Mama Lary Gessler była załamana i zrobiła niezłą awanturę. Wszystko za sprawą obrzydlistwa w lodówce. Restauratorka znalazła tam "zaje*iste zapiekanki" w zamrażalniku. Oprócz tego pełno mięsa tragicznej jakości. Niestety, to nie koniec niespodzianek. Tym razem dla właścicieli. Oburzona Madzia wrzeszczała w niebogłosy. Nakazała nakarmienie tym jedzeniem dzieci właścicieli. Szalę goryczy przeważył "kebabowy kurczak": - WON z tym kurczakiem - wrzasnęła królowa loków - Ludzie ludziom gotują ten los - podsumowała gospodyni "Kuchennych Rewolucji".

ZOBACZ: Gwiazda "Przyjaciółek" wzywa POLICJĘ do BUNTU! Pokazała PRYWATNĄ wiadomość od policjantki. Strajk kobiet

Dość tego! Pizzeria Familijna zamieniła się w Bistro Tłusty Indyk. Lokal mieści się przy ul. Mickiewicza 25 w Żerkowie (niedaleko Jarocina). Właściciele nowego lokalu postawili pod okiem Gessler na lokalne produkty od dobrych i prywatnych dostawców: - Po nagraniu programu klienci dosłownie drzwiami i oknami. Mieliśmy rezerwacje od osób indywidualnych i firm. Do naszego małego Żerkowa, który liczy dwa tysiące mieszkańców, przyjeżdżali klienci z Poznania, a nawet Wrocławia - wyznał właściciel lokalu. Całe szczęście! Rewolucja się udała.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Nieudane "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler wyrzucona z lokalu!
Najnowsze