Liszowska poszła na całość. Dekolt to za mało. Pokazała cały stanik na premierze [GALERIA]

2021-06-18 16:52
Joanna Liszowska
Autor: AKPA Joanna Liszowska

Joanna Liszowska (42 l.) postawiła na odważną stylizację. Poszła na premierę spektaklu "Siedem sekund wieczności", w którym gra główną rolę. Na wielkie wyjście do teatru, aktorka postawiła na biały garnitur. Liszowska wyglądała w nim bardzo elegancko, jak na gwiazdę wieczoru przystało, ale postawiła też na mocny akcent w postaci całkowicie odsłoniętego stanika. Czy pokazała zbyt wiele? Zobaczcie naszą galerię i sami oceńcie, jak wyglądała Joanna Liszowska. Hit czy kit?

Joanna Liszowska gwiazda seriali "Na dobre i na złe", "Przyjaciółek", "Kryminalnych" spełnia się również jako aktorka teatralna. Liszowska gra obecnie w spektaklu "Siedem sekund wieczności", którego premiera odbyła się 17 czerwca w Teatrze Polonia. Aktorka była gwiazdą na premierze - w spektaklu gra główną rolę, a jej pojawienie się na imprezie wywołało poruszenie przez odważną stylizację. Liszowska postawiła na biały garnitur, ale pod marynarką miała tylko stanik! Aktorka chętnie eksponuje swoje wdzięki. Na finale Miss Polonia 2020 również kusiła stylizacją i dekoltem. Jednak teraz poszła na całość. Jak się Wam podoba jej strój? Zobaczcie zdjęcia z premiery w naszej galerii i sami oceńcie, czy odsłonięcie stanika było udanym pomysłem na stylizację czy nie.

Skradziony Bentley Joanny Liszowskiej odnaleziony w częściach na Wilanowie w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE