Lucy sprzedaje ranczo! Ilona Ostrowska chce tylko 200 tys. za wiejską posiadłość!

2021-05-18 5:35 pam
Gwiazda Rancza sprzedaje posiadłość
Autor: GRAFIKA SE Waldemar Kaczmarczyk

Ilona Ostrowska (47 l.), czyli słynna Lucy z serialu „Ranczo”, wystawiła na sprzedaż piękną posiadłość na Roztoczu. Gwiazda postanowiła spieniężyć spadek, który wycenia na 200 tys. zł. Oferuje wielki drewniany dom, sad i ziemię z bezpośrednim dostępem do rzeki.

Okazuje się, że serialowa Lucy prywatnie posiada wcale nie gorsze ranczo niż to w Wilkowyjach. Niestety, posiadłość w samym sercu parku Roztoczańskiego licząca 2 tys. mkw. leży pod Lublinem, gdzie mieszkającej w stolicy aktorce i jej ukochanemu jest zwyczajnie nie po drodze. Natomiast tonący w zieleni drewniany dom wymaga generalnego remontu. 

– Lato można tu spędzić, ale jakby ktoś chciał mieszkać przez cały rok, to musi sporo zainwestować, m.in. w hydraulikę – usłyszeliśmy, dzwoniąc pod numer z ogłoszenia.

Nieruchomość cieszy się dużym zainteresowaniem, więc cena raczej nie będzie niższa. Gwiazda pozbywa się jej z bólem serca. 

– Sprzedajemy ten spadek z wielkim żalem, ale mamy nadzieję, że posiadłość trafi do kogoś, kto da nowe życie temu miejscu. Gdyby to było bliżej Warszawy, może byśmy w to zainwestowali. Otworzylibyśmy agroturystykę, organizowali spływy kajakowe, ale mamy inne zajęcia – powiedział nam partner gwiazdy.

Pod koniec maja będzie można obejrzeć teren osobiście. Prawdopodobnie zostanie zorganizowany dzień otwarty dla potencjalnych nabywców.

Rafał Brzozowski przed Eurowizją 2021: Hejt motywuje mnie do pracy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze