Magda Gessler zdradza, jak mieć dobry seks! Trzeba...

2019-04-05 5:55 WM
Magda Gessler o udanym seksie
Autor: red se

Magda Gessler (66 l.) to najsłynniejsza polska restauratorka, kojarzy się bardziej z awanturami w kuchni, niż specjalistką od intymnej alkowy. Nic bardziej mylnego. Nie wszyscy wiedzą, że gwiazda TVN prowadzi swój autorski program „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”. Tam przedstawia dania, które kochanków wzniosą na wyższy poziom miłosnej sztuki. Bo nie od dziś wiadomo, że seks i kuchnia bardzo się ze sobą wiążą. I są sobie bliskie.

Jakim smakiem można podbić serce mężczyzny? Nie jest to takie proste.

- Trzeba obserwować mężczyznę. Na pewno nie należy go przejadać. To znaczy, ani go zjadać do końca, ani dawać mu za dużo jeść. Dlaczego? Żeby nie był ociężały w seksie – zdradza nam Gessler.

Potwierdza to seksuolog. Ludzie przejedzeni lub mający za dużo kilogramów, mogą mieć problemy łóżkowe.

- Tusza ma wpływ i na gospodarkę hormonalną czyli na produkcje poszczególnych hormonów jak i na kondycję fizyczną danej osoby. Zdecydowanie może się to przekładać również na zapotrzebowanie na seks – tłumaczy nam seksuolog Daniel Cysarz i dodaje: - Trafiają do mnie osoby, które faktycznie mają nadwagę, to zgłaszają problem pt. brak ochoty na seks. Częściej rezygnują z tego seksu ze względu na kondycję, ze względu na obawy przed oceną przez partnera czy partnerkę. Mają też obawy np. że się nie sprawdzą.

Co zatem jeść, aby w łóżku wypaść dobrze? - Proponuję caslerea, czyli szynkę w sosie z lubczyku. To danie nastroi wszystkich do pysznej miłości oraz da siłę i potencję na wieczór. Seks najlepiej smakuje, kiedy je się ryby oraz zielone rzeczy. Gorzej, kiedy jemy mięso, choć biały drób nie powinien zaszkodzić. Jako przyprawy polecam też takie afrodyzjaki jak: cynamon, imbir, tymianek i oregano – wymienia słynna restauratorka.

Aby nie było jednak tak poważnie i dietetycznie trzeba zaznaczyć, że Magda Gessler uwiodła swoich facetów wcale nie małokalorycznymi daniami. Obecny jej partner Waldemar Kozerawski zakochał się w niej po zjedzeniu… pizzy. Natomiast jej pierwszy mąż Volkhart Müller został zdobyty makaronem.

Ale zdobywać faceta, a go utrzymać, to dwie różne sprawy.

Magda Gessler: przepisy i podróże

Najnowsze