Majka Jeżowska zdradza sposób na NAJLEPSZE WESELE. Genialne! Przetestowała na synu [WIDEO]

2020-09-23 17:25 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Szok! Odważna Majka Jeżowska zrównała Dudę z Zenkiem Martyniukiem
Autor: AKPA Szok! Odważna Majka Jeżowska zrównała Dudę z Zenkiem Martyniukiem

Majka Jeżowska (60 l.) to piosenkarka która już 40 lat spędziła na scenie i dobrze wie, jak powinna wyglądać udana zabawa. W sierpniu jej jedyny syn Wojciech (38 l.) ożenił się. Jeżowska mówi, że wesele było zorganizowane znakomicie. Zastosowano pewien sprytny zabieg, dzięki któremu wszyscy dobrze się bawili, bo imprezy były... dwie. Na czy to polegało zobacz w materiale wideo.

HOT - Majka Jeżowska zmienia muzyczny image. Teraz tylko ostry rock!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mimo pandemii syn piosenkarki nie zrezygnował z najważniejszej uroczystości swojego życia i poślubił projektantkę Zofię Kulę. Młodej parze bardzo zależało na tym, żeby nie przenosić daty wstąpienia w związek małżeński, bo oboje wierzą w siłę liczb, a na ten szczególny dzień wybrali 8.08.2020. Jak mówi Majka Jeżowska ósemka to szczególna cyfra, bo wyglądem przypomina nieskończoność, a chodzi przecież o to, by małżeństwo było trwałe. W ich dacie ślubu są aż dwie ósemki.

Młodzi postanowili też na oryginalne potraktowanie wesela. Po ślubie najbliżsi członkowie rodziny zostali zaproszeni na uroczysty obiad, a po nim młodzi wraz se swoimi przyjaciółmi zorganizowali imprezę, na której szaleli w swoim rówieśniczym gronie.

A jaką teściową jest Majka Jeżowska? - Bardzo dobrą - śmieje się piosenkarka. Faktem jest, że ze swoją synową ma bardzo serdeczne kontakty. Uczestniczyła nawet w zaręczynach Wojtka i Zosi, ponieważ odbyły się one podczas ich wspólnych wakacji w Japonii.

Zobacz wideo.

Najnowsze