Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. Cała rodzina uciekła ze stolicy

2020-08-12 11:15 dav
Małgorzata Socha świętuje urodziny córki
Autor: Instagram Małgorzata Socha Małgorzata Socha świętuje urodziny córki

Małgorzata Socha (40 l.) to mama na medal. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" wyprawiła swojej 7-letniej córce Zosi urodziny. I to nie byle jakie! Co więcej - cała rodzina świętowała nie w Warszawie, a nad polskim morzem, gdzie spędzają urlop.

Małgorzata Socha jest matką trójki dzieci - Stanisława (2 l.), Barbary (3 l.) oraz Zosi, która właśnie świętowała swoje siódme urodziny. Aktorka wielokrotnie powtarzała, że liczna rodzina jest jej marzeniem i niespełna rok po narodzinach najstarszej pociechy mówiła, że nie poprzestanie na jednym dziecku. Zobacz: Małgorzata Socha chcę mieć, aż TROJE dzieci! Gwiazda marzy o dużej rodzinie 

Jak widać - marzenie gwiazdy się spełniło. Ostatnio aktorka świętowała urodziny Zosi. Z tej okazji przygotowała dla niej przyjęcie, którego punktem kulminacyjnym był okazały tort. "To niesamowite, że 7 lat temu po raz pierwszy zostałam Mamą... Kochana Córeczko - niech ta siódemka będzie dla Ciebie szczęśliwa!" - napisała szczęśliwa i wzruszona na swoim Instagramie. Przy okazji zamieściła kilka zdjęć z uroczystości, która odbyła się nie w Warszawie, a nad polskim morzem.

Najnowsze