Marcelina Zawadzka przyłapana na czułościach z nowym facetem. Nie uwierzycie, co mu pokazała [ZDJĘCIA]

2021-06-18 6:20
Marcelina Zawadzka. Sprowadziła Niemca do Sopotu
Autor: PAPARA07 Marcelina Zawadzka. Sprowadziła Niemca do Sopotu

Ależ ona kochliwa. Marcelina Zawadzka (32 l.) dopiero co spotykała się z biznesmenem z Trójmiasta, a już dziś u jej boku można zobaczyć przystojnego Niemca. Para spędziła romantyczny weekend w Sopocie i nie szczędziła sobie czułości. Zobaczcie, co pokazała nowemu chłopakowi Marcelina Zawadzka.

Marcelina Zawadzka zawróciła w głowie kolejnemu przystojniakowi. Jej nowym wybrankiem jest niemiecki biznesmen Max Gloeckner, który zajmuje się sprzedażą bransoletek „regulujących częstotliwości wydzielane przez ludzki organizm”.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler ze szczegółami opisała swój romans z Piotrem Adamczykiem. Doszło nawet do bójki!

Para starała się ukryć swoje uczucie, ale wszystko wyszło na jaw, gdy wybrali się do Sopotu. Marcelina Zawadzka pokazywała ukochanemu miasto niczym rasowa przewodniczka, o wszystkim opowiadała mu po angielsku, wstąpili nawet do kościoła, a potem wybrali się na romantyczny spacer po molo.

A gdy myśleli, że nikt ich nie widzi, trzymali się za ręce i skradali sobie całusy. Dzielili się nawet gofrem. A dzielenie jedzeniem musi oznaczać miłość!

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner zatrzymali się w jednym z sopockich hoteli, a Trójmiasto opuścili razem. Oby ta miłość przetrwała.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE