Co on z sobą zrobił?! Szokujące zdjęcia męża Margaret trafiły do sieci, aż was zatka na jego widok!

2021-01-26 18:19 sylwiab
Margaret
Autor: AKPA Margaret

Margaret (29 l.) na początku ubiegłego roku w tajemnicy przed mediami wzięła ślub z Piotrem Kozieradzkim, muzykiem znanym pod pseudonimem KaCeZet. Ceremonia była dość nietypowa, bo odbyła się w Peru, a ślubu udzielili im miejscowi szamani. Tymczasem do sieci trafiły zdjęcia, które pokazują, jak teraz wygląda mąż Margaret. Przeszedł metamorfozę, która zszokuje wielu. Trudno uwierzyć, że sam sobie to zrobił!

Margaret i jej mąż świętują pierwszą rocznicę swojego ślubu. Była jurorka "The Voice of Poland" choć zapewniała w wielu wywiadach, że nie spieszy się jej do macierzyństwa, to doskonale odnajduje się w roli macochy. Jej mąż, KaCeZet ma z poprzedniego związku z didżejką Neen Nah córkę Noemi.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak POKAZAŁA PENISA! Jest zdjęcie, przecieramy oczy ze zdumienia!

Niedawno Margaret pochwaliła się, jak spędza z dziewczynką czas w studio nagraniowym. Specjalnie dla niej przygotowała warsztaty muzyczne, podczas których Noemi wyśpiewywała do mikrofonu samodzielnie napisany tekst. 

Mąż Margaret przeszedł szokującą metamorfozę. Wielu mężczyzn by się na to nigdy nie zdecydowało!

Tymczasem Margaret opublikowała najnowsze zdjęcia swojego męża, ale szybko zniknęły one z sieci. KaCeZet przeszedł szokującą metamorfozę i zdecydował się na nią z okazji pierwszej rocznicy ślubu z piosenkarką. Trzeba przyznać, że zmiana, którą zafundował sobie Kozieradzki jest wyjątkowo odważna i niewielu mężczyzn pozwoliłoby sobie zrobić coś takiego. Złośliwego komentarza nie szczędziła nawet Margaret i publicznie przezwała męża.

Zobaczcie, co z sobą zrobił mąż Margaret na zdjęciach niżej.

NIE PRZEGAP: Tak wyglądały ostatnie chwile życia Ryszarda Kotysa. Był przerażony tym, co się z nim dzieje, to straszne

NIE PRZEGAP: Właśnie okazało się, że Michał Wiśniewski ma jeszcze więcej dzieci niż wszyscy myślą! Nazwisko matki zszokuje wielu, to nie jego nowa żona!

Co on z sobą zrobił?! Szokujące zdjęcia męża Margaret trafiły do sieci, aż was zatka na jego widok!
Najnowsze