Manowska królową telewizji! Gessler dostała strasznego łupnia. Drugi jest...

2020-01-11 2:54
Marta Manowska
Autor: Mateusz Jagielski/East News Marta Manowska. Najwyraźniej czego nie dotknie, zamienia w złoto. Nie dość, że prowadzony przez nią program „Rolnik szuka żony” od lat bije rekordy popularności, to w tym roku zachwyciła Polaków dwoma formatami, których dotąd w telewizji nie było - ”Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”.

Marta Manowska (36 l.) nową królową telewizji! Okazało się, że to programy z nią przyciągają najwięcej widzów przed ekrany. Prezenterka związana z TVP zostawiła daleko w tyle uważaną za największą gwiazdę Magdę Gessler (67 l.). Na podium znalazł się także Tomasz Kammel (49 l.).

Jeszcze kilka lat temu nikt o niej nie słyszał. Dziś prowadzi najpopularniejsze programy w Polsce. Nie jest jednak typową celebrytką, która pozuje na ściankach czy dzieli się swoim życiem prywatnym. Mowa oczywiście o Marcie Manowskiej. Wyniki oglądalności wskazują, że to właśnie ją widzowie chcą oglądać w telewizji. Ostatnie sezony „Sanatorium miłości”, „Rolnik szuka żony” oraz „The Voice Kids” zgromadziły łącznie średnio ponad 10 mln widzów! Ten rok zapowiada się dla Marty jeszcze lepiej – nie dość, że potwierdzono kolejną odsłonę muzycznego show TVP 2, to prezenterka dostała jeszcze nowy program – „8 wspaniałych”. Znajdujący się za Martą Tomasz Kammel może pochwalić się wynikiem 9,5 mln widzów. Trzeba jednak pamiętać, że gwiazdor TVP poprowadził aż pięć programów: „Pytanie na śniadanie”, „Dance, dance, dance” oraz trzy odsłony „The Voice”. To najprawdopodobniej ostatni tak dobry rok w jego karierze. Powoli zostaje bowiem odsuwany od prowadzania programów. Podium zamyka Magda Gessler z wynikiem 4,15 mln widzów. Gwiazda TVN poprowadziła „Kuchenne rewolucje” oraz „MasterChefa”.

TOP 3 gwiazd, które przyciągają najwięcej widzów:

Marta Manowska (36 l.) – 10 130 000 widzów:
"Sanatorium miłości", "Rolnik szuka żony", "The Voice Senior"

Tomasz Kammel (49 l.) – 9 510 000 widzów:
„Pytanie na śniadanie”, „Dance, dance, dance”, "The Voice of Poland", "The Voice Senior", "The Voice Kids"

Magda Gessler (67 l.) – 4 172 000 widzów:
"Kuchenne rewolucje", "Masterchef"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE