Mateusz Damięcki: Przystojny aktor znów do wzięcia. Były chłopak jego siostry związał się z jego byłą żoną

2011-06-16 17:31 Agnieszka Tomczak

Młody, zdolny aktor, Mateusz Damięcki rozwiódł się z żoną. O rozstaniu zadecydowała Monika. Gwiazdor serialu "Chichot losu", ku radości fanek, znowu jest wolny. Czy długo będzie cieszył się tym stanem?

Po ślubie z Moniką Krogulską (28 l.) i jeszcze szybszym rozwodzie, Mateusz Damięcki (30 l.) znowu jest do wzięcia. Ten kulturalny i niewątpliwie utalentowany młody aktor, niedawno rozwiódł się ze swoją żoną.

Patrz też: Mateusz Damięcki: Przystojny i utalentowany aktor kończy dziś 30 lat!

Z plotek wynika, że kobieta zostawiła aktora dla swojego przyjaciela, realizatora dźwięku Remigiusza Kasztelnika (34 l.), który w zeszłym roku rozstał się z Magdą Mołek (35 l.). Ukojenie po zakończonym związku, mężczyzna znalazł w osobie rodzonej siostry Mateusza, Matyldy Damięckiej (26 l.), z którą przez pewien czas się spotykał. Teraz widuje się Kasztelnika z Moniką, spacerujących po galerii handlowej.

Niewątpliwie inteligentny i zabójczo przystojny Mateusz Damięcki to atrakcyjna partia. Wysoki (181 cm), wysportowany, świetnie zbudowany przystojniak o pięknych oczach jest nie tylko atrakcyjnym mężczyzną. Mateusz słynie także z doskonałych, wręcz staroświeckich manier, co niezwykle podoba się kobietom.

Jest szarmancki, a jednocześnie bardzo naturalny.  Świetnie tańczy, kocha podróże i, jak zapewniają jego koleżanki - aktorki, które miały okazję grać z nim sceny miłosne, również wspaniale całuje. Przy tym to wrażliwy, romantyczny i uczuciowy mężczyzna.

Patrz też: Mateusz Damięcki nie powinien się żenić! Astrolog Joanna Godecka tłumaczy dlaczego ten związek nie miał powodzenia

Bardzo kocha swoja siostrę, mamę traktuje jak świętość i wyrocznię w sprawach zawodowych.  Jest też  doskonałym aktorem. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie pokaźny dorobek aktorski. Znamy go z: „Egzaminu z życia”, „Chichotu losu”, „Przedwiośnia”, „Kochaj i tańcz”. Czas pokaże, czy długo będzie wolny.

Najnowsze