Michał Wiśniewski bez włosów! Fani rozpaczają na widok łysego lidera Ich Troje

2021-08-03 16:42
Michał Wiśniewski bez włosów! Fani rozpaczają na widok łysego lidera Ich Troje
Autor: AKPA Michał Wiśniewski bez włosów! Fani rozpaczają na widok łysego lidera "Ich Troje"

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie, na którym jest zupełnie łysy! Zszokowani fani rozpaczają pod najnowszą fotografią lidera Ich Troje. Nie mogą uwierzyć, że tak wygląda. Od lat słynący z bujnej, czerwonej czupryny gwiazdor nie ma ani jednego włoska na głowie. O co chodzi? Michał Wiśniewski zgolił czerwone włosy? Wyjaśniamy!

Michał Wiśniewski jest jedyny w swoim rodzaju! Od lat kojarzony z mocnym, rockowym wizerunkiem lider Ich Troje, pokazał zaskakującą fotografię. Czerwone włosy to niemal od zawsze jego znak rozpoznawczy. Niestety, nie tym razem! Michał Wiśniewski pokazał się bez włosów. Wokalista jest zupełnie łysy! Fani nie mogą w to uwierzyć i z niepokojem pytają w komentarzach "o co chodzi"?! Czyżby zdecydował się na tak diametralną zmianę? Obserwatorzy artysty piszą: Moje dzieciństwo właśnie chyba runęło, Ładnie ci bez włosów, Jak miałam jakieś 5 lat i to zobaczyłam w telewizji to się popłakałam i mama mi tłumaczyła ze masz czepek w kolorze skóry, a ja jej nie uwierzyłam, Jak dla mnie nie. Wyglądasz lepiej z włosami. I nie chodzi tutaj o kolor czy długość, Super zdjęcie Michale. A tak w ogóle to cieszę się że był to tylko czepek.

SPRAWDŹ: Robert Makłowicz zapytany o alkohol. Szczera odpowiedź na temat wódki

Michał Wiśniewski bez czerwonych włosów. Lider Ich Troje łysy!

Okazuje się, że internauci mogą odetchnąć z ulgą. Michał Wiśniewski nie stracił czerwonej czupryny. To archiwalna fotografia z programu "Jestem jaki jestem", który poświęcony był jego życiu. Produkcję emitował TVN w latach 2003-2004. To właśnie wtedy gwiazdor Ich Troje wystąpił w telewizji bez włosów. Była to jedynie charakteryzacja. Fani mogą odetchnąć z ulgą! Widok Michała Wiśniewskiego w takim wydaniu nie należy jednak do codziennych. Musicie to zobaczyć! Dobrze wygląda w takim wydaniu?

NIE PRZEGAP: Wiemy, co dzieje się z Witoldem Pasztem. Jest przy nim rodzina

Mama Michała Wiśniewskiego o skutkach ubocznych po szczepieniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE