Jest grubo! Żonie Wiśniewskiego puściły hamulce i publicznie wdała się w awanturę, poleciały bluzgi! Mamy zdjęcie!

2021-03-05 11:25 sylwiab deck
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
Autor: Instagram Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski w końcu pokazał twarz swojego dziecka, co spotkało się z mniejszym lub większym entuzjazmem fanów. Na jeden z wulgarnych komentarzy pierwszy raz osobiście zareagowała Pola Wiśniewska i wdała się w awanturę z internautą! Było ostro i poleciały bluzgi! I choć komentarze zniknęły już z sieci, to my zdążyliśmy zrobić screen. Zobaczcie, jak zareagowała żona Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem i długo nie pokazywał twarzy swojego synka Falco Amadeusa, co zdziwiło wielu jego fanów. Lider "Ich Troje" zawsze chętnie dzielił się w sieci zdjęciami ze swoimi dziećmi i żonami. Zaczęły pojawiać się głosy, że być może to jego nowa żona nie życzyła sobie, żeby zdjęcie maluszka trafiło na portale społecznościowe, a fani musieli zadowolić się zdjęciami rączki maluszka. 

NIE PRZEGAP: Jest pilne ostrzeżenie GIS ws. mięsa z Lidla i Biedronki! Natychmiast wyrzućcie je do śmieci, spożycie może być niebezpieczne!

Nic więc dziwnego, że kiedy Michał Wiśniewski opublikował wczoraj zdjęcia twarzy synka, jego wpis wywołał niemałe poruszenie. Z opisu do zdjęć wynika, że lider "Ich Troje" musiał wziąć za te zdjęcia pieniądze, bo post jest sponsorowany przez jeden ze sklepów sprzedających wózki i foteliki dla dzieci. 

Pola Wiśniewska nie wytrzymała wulgarnych komentarzy! Żona Wiśniewskiego publicznie wdała się w awanturę

Na instagramowym profilu Jastrzab Post pojawiło się zdjęcie Falco Amadeusa z informacją, że Michał Wiśniewski w końcu pokazał jego twarz w sieci. Jednak nie wszyscy przyjęli to z entuzjazmem. Pod zdjęciem pojawił się wulgarny komentarz.

- Po h*j to pokazujecie tępe ku*wy? - napisał internauta.

NIE PRZEGAP: 1500 zł zwrotu od państwa DLA WSZYSTKICH. Ostatni dzwonek, żeby dostać duże pieniądze

Najwidoczniej ten wulgarny komentarz tak ugodził żonę Wiśniewskiego, że postanowiła osobiście na niego odpowiedzieć. I nie przebierała w słowach. To pierwszy raz, jak Pola Wiśniewska wdała się w publiczną awanturę. 

- Żal mi Twoich bliskich. Życie z takim frustratem nie może być łatwe. Do tego brak kultury, żenada. Zakompleksiony mały człowiek - odpisała Pola Wiśniewska.

Mężczyzna odpisał jej, że nie obchodzi go jej zdanie. Pola Wiśniewska kolejny raz odpowiedziała i to w dwóch komentarzach.

- Zajmij się swoim życiem zamiast obserwować i komentować cudze. Aaa racja, Twoje jest mega smutne i nudne, skoro to robisz - napisała żona Wiśniewskiego.

Przy okazji dała wulgarnemu internaucie lekcje ortografii i wyjaśniła mu, jak poprawnie powinien przeklinać w sieci. 

- Swoją drogą, piszemy ch*j przez ch. Doucz się, tak na wszelki - odpisała Pola Wiśniewska.

Zobaczcie screena niżej!

NIE PRZEGAP: Wnuczka Stalina twierdzi, że ma kontakt z zaświatami! Zmarły dziadek powiedział jej, kiedy wybuchnie III Wojna Światowa!

Pola Wiśniewska
Autor: Instagram/Jastrzab Post Pola Wiśniewska
Tak wychowuje Michał Wiśniewski
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze