Andrzej Piaseczny i Michał Witkowski razem na randce? Pisarz mówi O MIŁOŚCI do wokalisty

2021-05-12 6:00 deck
Michał Witkowski, Andrzej Piaseczny
Autor: Akpa Michał Witkowski, Andrzej Piaseczny

Michał Witkowski (46 l.) bardzo się cieszy, że Andrzej Piaseczny (50 l.) w końcu przyznał, że jest gejem. W przeciwieństwie do piosenkarza Witkowski nigdy nie ukrywał, że jest homoseksualistą. Pisarz ma nadzieję, że teraz będzie miał okazję na spotkanie z Piaskiem, który podoba mu się od lat. Nie uwierzycie, co jeszcze o nim mówi.

Michał Witkowski często bywa pytany o to, kto w polskim show-biznesie jest gejem. W przypadku Andrzeja Piasecznego nigdy nie miał wątpliwości. 

- To było wiadome przynajmniej od 30 lat. Możliwe, że niektóre kobiety nie chciały tego przyjąć do wiadomości, bo Piasek był i czasem jeszcze nawet jest niezłym ciachem, w związku z tym nie chciały go tracić - komentuje pisarz. 

NIE PRZEGAP: Niepokojące wieści o zdrowiu gwiazdy. Maryla Rodowicz ukrywała to od tygodni

Gdy Piasek wyznał, że jest gejem, Witkowski bardzo się ucieszył. Między innymi dlatego, że uważa go za przystojniaka, z którym chętnie umówiłby się na randkę.

- Oczywiście, że chciałbym się z nim umówić - mówi "Super Expressowi" Witkowski. - Choć uważam, że powinniśmy się spotkać co najmniej piętnaście lat temu. Teraz to byłoby już takie geriatryczne spotkanie dwóch dinozaurów - dodaje ze śmiechem.

ZOBACZ TAKŻE: Piasek wyznał, że jest gejem. Wcześniej był w związku z Mirką i miał synów

Witkowski nie lubi twórczości Piasecznego, ale podkreśla, że uwielbia go jako mężczyznę. Mówi nawet o miłości. 

- Kocham Piaska jako osobę. Jego muzyki nie słucham. Nie potrafię tego znieść. Te teksty nudne jak flaki z olejem, sympatyczne i pełne pozytywnego wydźwięku zawsze mnie wkurzają. Nie potrafię znieść muzyki, melodii i tekstów. Może gdyby to było po chińsku, żebym ja tego nie rozumiał. To jest taka popelina dla mnie. Sam środek mainstreamu. Ale sam Piaseczek: jestem na TAK - podkreśla Michał Witkowski na swoim kanale na YouTube.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak dziś wygląda córka Lecha Wałęsy. Maria Wiktoria Wałęsa 15 lat temu próbowała zrobić karierę [ZDJĘCIA]

Skandaliczne urodziny Andrzeja Piasecznego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze