Tajemnica gwiazdy "Kogla-mogla". Ukrywa męża

2021-01-27 13:33 mga
Michalina Sosna
Autor: AKPA Aktorka ukrywa męża

Michalina Sosna-Wilkońska (32 l.) do niedawna znana była tylko z jednego nazwiska. Aktorka znana z "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", "Korony królów" i "Twoja twarz brzmi znajomo" pochwaliła się wejściówką na plan serialu "Zakochani po uszy", do którego właśnie dołączyła. Widnieją tam podwójne nazwisko.

Michalina Sosna o tym, że wzięła ślub nie informowała do tej pory nikogo. Nie przedstawiła także swojego męża. O tym, że zmieniła stan cywilny informuje tylko portal Filmweb. Do niedawna na portalach filmowych i w napisach końcowych aktorka była przedstawiana tylko jednym nazwiskiem. Teraz z pewnością to się zmieni. - Halo, halo tu Sosna Już oficjalnie mogę podzielić się z Wami informacją, że dołączyłam do obsady serialu zakochanipouszytvn7  Odcinki z moim udziałem będziecie mogli zobaczyć na @tvn.7 już od połowy lutego. Co do roli to jeszcze nic Wam zdradzić nie mogę, ale napiszę jedno - SAMANTA NADCHODZI - napisała Michalina pod zdjęciem na Instagramie.

Michalina na razie w mediach społecznościowych używa tylko panieńskiego nazwiska. Trudno tam szukać zdjęć z jej mężem. Prześledziliśmy konto aktorki na Instagramie. W lutym 2020 roku, gdy nagrywała program " Star Voice. Gwiazdy mają głos", który współprowadziła z Mariuszem Czerkawskim, miała na sobie pierścionek zaręczynowy. W kwietniu na jej palcu pojawiła się też obrączka. Przy okazji zdjęć na Boże Narodzenie, już była bez pierścionka zaręczynowego.

Kim jest mąż Michaliny Sosny? Tego nie wiadomo. Na Facebooku aktorka ma stare zdjęcie z Antonim Wilkońskim (31 l.) i Delfiną Wilkońską (34 l.), którzy także są aktorami. 

"Małgorzata Rozenek z Kogla-Mogla" w "Koronie królów". Zagra postać ze świerzbem?

Konflikt Łepkowskiej z Kasprzyk. Aktorka nie zagra w Kogel-mogel 4? Vlog Ewy Wąsikowskiej
Najnowsze