Milionerzy: Która z Egipcjanek przebierała się za mężczyznę? Uczestnik zaryzykował

2021-06-23 18:29
Hubert Urbański, Milionerzy TVN
Autor: X-NEWS Hubert Urbański, "Milionerzy" TVN

W "Milionerach" kolejne trudne pytania! Choć uczestnik 384. odcinka kultowego teleturnieju miał do dyspozycji aż trzy koła ratunkowe, szybko się z nimi pożegnał. W tym pytaniu już nic nie mogło mu pomóc! Sprawdź, jak poradził sobie uczestnik tego odcinka "Milionerów". Znasz poprawną odpowiedź? Która z tych wielkich Egipcjanek przywdziewała męskie stroje i zakładała brodę?

"Milionerzy" to nie jest najłatwiejsza rozgrywka. W ostatnim odcinku uczestnik nie znał kultowego plakatu "Solidarności" - sprawdź TUTAJ. Na jakie pytanie trafił kolejny zawodnik? 

Która z tych wielkich Egipcjanek przywdziewała męskie stroje i zakładała brodę?

A. Nefertari

B. Nefretete

C. Hatszepsut

D. Kleopatra VII

Tak brzmiało pytanie za 125 tys. złotych! Z wszystkim odpowiedzi jedynie wariant B kojarzył się z czymś uczestnikowi. Ostatecznie zaznaczył właśnie ten wariant, ale okazał się nieprawidłowy! Poprawna odpowiedź to C. Wiedzieliście? Uczestnik opuścił studia z gwarantowanymi 40 tys. złotych.

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze