Milionerzy: Test łosia nie taki straszny! Uczestnik idzie jak burza. Czy będzie milion?

2021-04-22 21:12 Dominika Kowalewska
Milionerzy, Hubert Urbański
Autor: X-NEWS "Milionerzy", Hubert Urbański

Zła passa w "Milionerach" wciąż trwa. Uczestnicy nie radzą sobie najlepiej w tej edycji kultowego teleturnieju stacji TVN. Hubert Urbański nie wręczył jeszcze czeków z naprawdę wysokimi wygranymi. Pomimo trzech kół ratunkowych, pytania w "Milionerach" okazują się często za trudne. Sprawdź, z czym zmierzył się kolejny uczestnik teleturnieju. Czy znasz odpowiedź na to pytanie? Co, zanim trafi do sprzedaży, poddawane jest tak zwanemu testowi łosia?

We wczorajszym odcinków teleturnieju "Milionerzy" uczestniczka grała naprawdę dobrze! Jednak nie na tyle, by wygrać milion. Sprawdź, z jakim pytaniem sobie nie poradził - TUTAJ. Jak poradzili sobie z pytaniami kolejni śmiałkowie? Znamy jedno z pytań, które stanęła na drodze do miliona! Tak brzmiało pytanie za 40 tys. złotych!

SPRAWDŹ TO: Milionerzy: ALE POMYŁKA! Druzgocąca porażka uczestnika! Nie zdążył nawet zagrać o tysiąc złotych

Co, zanim trafi do sprzedaży, poddawane jest tak zwanemu testowi łosia?

A. samochody

B. telewizory

C. zamrażarki

D. sztucery

Uczestnik postanowił wykorzystać pomoc koła ratunkowego "telefon do przyjaciela". Zdecydował się zaznaczyć odpowiedź A, która okazała się poprawną odpowiedzią!

ZOBACZ TO: Fatalne porażki w "Milionerach". Na to pytanie zna odpowiedź większość Polaków! Kiedy obowiązuje ścisły post?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze