Milionerzy: Pasmo zwycięstw przerwane. To wszystko przez szczegół z II wojny światowej

2021-01-18 20:30 dkow
Milionerzy
Autor: Screenshot Milionerzy/player.pl

Szczegóły często okazują się gwoździem do trumny gracza, który musi obejść się smakiem. Tym razem w "Milionerach" gra szła gładko aż do tego pytania. Sprawdź, jakie zastosowanie miał kiedyś przedmiot, którego używamy na co dzień!

Choć nowe odcinki kultowego teleturnieju "Milionerzy" dopiero w przygotowaniu, stacja TVN serwuje widzom najciekawsze fragmenty minionych sezonów. A tam zarówno sukcesów, jak i wpadek wskazać można naprawdę wiele. Jedną z nich była wielka porażka przy pytaniu o anatomię człowieka! W tym odcinku uczestniczka szła jak burza aż do tego pytania! Znasz poprawną odpowiedź?

Zobacz też: Córka Magdaleny i Dawida Narożnych zaśpiewała przebój rodziców. Owacje na stojąco i wielkie łzy [WIDEO]

Co w zastępstwie krwi aplikowano dożylnie żołnierzom rannym w bitwach na Pacyfiku w czasach II wojny światowej?

A. wodę kokosową

B. sok pomidorowy

C. sok z arbuza

D. wodę deszczową

Uczestniczka postanowiła nie ryzykować i zakończyła grę, wygrywając 250 tys. złotych! Która odpowiedź była poprawna? Okazało się, że odpowiedź A!

Sprawdź też: Milionerzy: Koszmar gracza. Zagroził mu czasownik, ale znalazł się w pułapce przez publiczność

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Zaniedbany grób aktorki "Czterdziestolatka". (Nie)zapomniani
Najnowsze