"Nic się nie stało". Latkowski: Wojewódzki i Szyc pokazują pychę zamiast przeprosić

2020-05-22 9:45 MGa
SYLWESTER LATKOWSKI
Autor: Piotr Grzybowski SYLWESTER LATKOWSKI

Sylwester Latkowski wczoraj grzmiał, że jego odwołany wywiad z Radiem Zet to próba cenzury. Prawda okazała się zupełnie inna. Rozgłośnia miała problemy techniczne, które szczegółowo opisała. Do wywiadu doszło w piątek. Reżyser w rozmowie z Beatą Lubecką znowu zaatakował Borysa Szyca i Kubę Wojewódzkiego.

Po tym jak Sylwester Latkowski zaatakował Borysa Szyca i Kubę Wojewódzkiego, że ci nie robili nic z problemem pedofilii w Zatoce Sztuki w Sopocie, w klubie, w którym byli częstymi gośćmi, celebryci zapowiedzieli pozwy sądowe. Aktor pokazał nawet smsy, jakie wysyłał do niego reżyser "Nic się nie stało".

"Nic się nie stało": Latkowski ZDJĘTY Z ANTENY?! Jest wyjaśnienie

Sylwester Latkowski najwyraźniej nie przestraszył się widma pozwów i dalej atakował Szyca i Wojewódzkiego.

- Wojewódzki, Szyc i inni tak naprawdę zamiast powiedzieć słowo przepraszam, pokazują pychę. (...) Nie ma bardziej zakłamanego środowiska, niż nasze środowisko mediów, dziennikarzy, aktorów celebrytów. Politycy jeszcze – powiedział reżyser "Nic się nie stało".

Lubecka dopytywała o dowody.

- Nie jestem zaskoczony reakcją, trywializowaniem. Autor filmu operuje insynuacjami? – To jest pani zdanie. Pani oglądała inny film. Proszę jeszcze raz go obejrzeć. Nie zauważyła pani w filmie ludzi, którzy w momencie, kiedy trzeba było robić tę sprawę, utrudniali zrobienie jej? - pytał dziennikarki.

"Nic się nie stało": Wojewódzki IDZIE DO SĄDU po oskarżeniach Latkowskiego!

"Nic się nie stało". Borys Szyc odpowiedział Latkowskiemu: doszło do GRÓŹB

"Nic się nie stało" Zaatakowany Szyc mocno odpowiada Latkowskiemu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.