Nie żyje wokalistka słynnego zespołu The Kelly Family. Barby Kelly miała 45 lat

2021-04-20 17:42 Wiktoria Policha
The Kelly Family
Autor: Print screen Facebook

Nie żyje Barby Kelly, która była wokalistką słynnego zespołu The Kelly Family. Kobieta miała 45 lat. Odeszła 15 kwietnia po ciężkiej chorobie. Rodzina o dramatycznych wydarzeniach poinformowała dopiero we wtorek, mimo, że od śmierci artystki minęło pięć dni. "Będzie nam jej ogromnie brakować, ale będziemy ją mieć w naszych wspomnieniach" - piszą w oświadczeniu członkowie rodzinnej kapeli.

Nie żyje Barby Kelly, która była wokalistką słynnego zespołu The Kelly Family. Kobieta miała 45 lat. Odeszła po ciężkiej chorobie, jak zdradzili członkowie rodzinnej amerykańsko-europejskiej kapeli. O przykrym zdarzeniu poinformowali pięć dni później. Barby Kelly zmarła bowiem 15 kwietnia. Formacja, z którą występowała rekordy popularności biła latach 90. Jak podaje Wikipedia, w 1994 album The Kelly Family pod tytułem "Over the Hump" sprzedał się w 4,5 mln egzemplarzy. Karierę zrobili niemal na całym świecie. Największą rzeszę fanów zgromadzili w Polsce, Niemczech, Holandii, Portugalii czy Hiszpanii. W 2005 roku, członkowie zespołu rozpoczęli kariery solowe. Niestety, zespół jest pogrążony w żałobie z powodu śmierci Barby Kelly. W oświadczeniu napisali:

Oświadczenie The Kelly Family o śmierci Barby Kelly

"Nasza ukochana siostra Barby zmarła po krótkiej chorobie. Na ten moment nie będziemy składać żadnych dalszych oświadczeń, ponieważ wszyscy wciąż opłakujemy tę wielką stratę. Barby będzie nam wszystkim ogromnie brakować, będziemy ją nosić w naszych sercach i wspomnieniach na zawsze. Dziękujemy za wasze myśli i modlitwy".

Groby muzułmańskie i romskie w Polsce. Król cyganów i brutalnie zamordowany 16-latek. Niezapomniani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze