Nikt nie lubi Grycanki?! Nie chcą z nią współpracować!

2013-05-24 22:39 kmo

Marta Grycan błyskawicznie podbiła polskie salony i równie szybko stała się najmniej lubianą gwiazdą. I to nie tylko przez fanów plotek, ale także przez ludzi związanych z show-biznesem. Okazuje się, że Grycanka wszystkich zraziła do siebie!

Marta Grycan wkroczyła na polskie salony w styczniu 2012 roku i błyskawicznie zdobyła rozgłos, głównie dzięki swojemu nazwisku i gabarytom. Niestety, równie szybko okazało się, że nie wszyscy polubili Grycankę i jej córki. Jedni zarzucali im promocję otyłości, inni twierdzili, że nic sobą nie reprezentują i chcą być znane z bywania na salonach.

>>> Ale wstyd! Grycanka nosi podróby!

I mimo że Grycanki wzięły się do ciężkiej pracy i zaczęły zajmować się różnymi projektami, to jednak wciąż nie zdobyły upragnionej sympatii. Do tego skandal związany z rzekomymi długami Grycanów mocno nadszarpnął reputację celebrytek.

Nikt nie lubi Grycanki!

Ale to nie wszystko! Na jaw wyszło bowiem, że o ile Grycanka uwielbia wydawać pieniądze na ubrania i buty od znanych projektantów, o tyle niechętnie płaci swoim współpracownikom! – Myślała, że dla fryzjera sam fakt, że ją czesze, jest taką reklamą, że nie będzie się domagał wynagrodzenia - powiedział informator Faktu.

Do tego wszystkiego, według Faktu, Grycanka żąda gigantycznych kwot za samo pojawienie się na jakiejś imprezie. - W czasach swojej świetności Marta Grycan potrafiła zażądać za wyjazd na pokaz poza Warszawę 10 tysięcy złotych. Nie miała pojęcia, że to nierealna stawka - zdradził informator Faktu.

W takim wypadku trudno się dziwić, że ostatnio Grycanki rzadko pojawiają się na salonach...

>>> Kuba Wojewódzki o Grycankach: Kariera TOPI SIĘ jak LODY

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze