Patryk Vega znów będzie SZOKOWAŁ! Zrobi film o prezydencie Dudzie! TYLKO U NAS

2019-08-22 5:37 DAV
Vega zrobi film o Dudzie
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Vega zrobi film o Dudzie

Dokładnie za dwa tygodnie do kin trafi nowy film Patryka Vegi (42 l.) „Polityka”. Jak zapowiada reżyser, może on wstrząsnąć polską sceną polityczną, bo pokaże inne oblicze polityków. Jak jednak dowiedział się „Super Express”, nie będzie to ostatnia produkcja tego typu. Kolejny film ujrzy światło dzienne wiosną przyszłego roku (przed wyborami prezydenckimi) i będzie dotyczył... Andrzeja Dudy (47 l.)!

Prace nad „Polityką” przez długie miesiące owiane były tajemnicą. Dopiero kilka tygodni temu poznaliśmy pełną obsadę i odtwórców głównych ról – gwiazdami produkcji są m.in. Andrzej Grabowski (67 l.) – jako prezes, Ewa Kasprzyk (62 l.) w roli inspirowanej Beatą Szydło (56 l.) czy Antek Królikowski (30 l.) jako Bartłomiej Misiewicz (29 l.). Wśród głównych bohaterów zabrakło jednak postaci inspirowanej prezydentem Polski. Jak ustaliliśmy – nieprzypadkowo.

Według naszej wiedzy Patryk Vega szykuje drugą część filmu, w której przedstawione zostaną kulisy wyboru Dudy na prezydenta oraz cała jego prezydentura. Nieprzypadkowa wydaje się także data premiery – film ma się pojawić w kinach wiosną 2020 r. na chwilę przed wyborami prezydenckimi. Podobny trick Vega zastosował teraz. „Polityka” swoją premierę ma na miesiąc przed wyborami do Sejmu.

Zagadką pozostaje, kto wcieli się w rolę głowy państwa. Reżyser nie chce psuć widzom niespodzianki i zachowa tę informację w tajemnicy do ostatniej chwili. Czy tak jak w przypadku „Polityki” zakończy się to pozwem? Przekonamy się wkrótce.

Najnowsze