Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Smutny widok. Rodzina jest bezradna

2021-02-22 19:15 nr
Paweł Królikowski, grób aktora
Autor: Akpa/Super Express Paweł Królikowski, grób aktora

Paweł Królikowski zmarł dokładnie rok temu, 27 lutego 2020 roku. Za kilka dni wypada pierwsze rocznica jego śmierci. Jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska zapowiedziała, że do Świąt Bożego Narodzenia na Powązkach Wojskowych, gdzie został pochowany aktor, stanie jego grób. Niestety, tak się nie stało. Rodzina, mimo chęci, nie była w stanie postawić pomnika.

Paweł Królikowski (†58 l.) zmarł w lutym 2020 roku po długiej walce z guzem mózgu. Aktor najbardziej znany z serialu "Ranczo" oraz show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" został pochowany w nowej Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. 

Pani Małgorzata Ostrowska-Królikowska regularnie odwiedza męża na cmentarzu i bardzo dbała o jego grób. Zawsze miał zapalone znicze, na grobie usypanym z ziemi były kwiaty i gałązki iglaste, które były piękną ozdobą.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak zmiażdżyła Justynę Steczkowską. Jusia będzie załamana, gdy to zobaczy

– Jeśli nie będzie większych przeszkód, to tuż przed Bożym Narodzeniem Paweł będzie miał już piękny pomnik – zdradził kilka miesięcy temu nasz informator.

Niestety, Paweł Królikowski nie doczekał się pomnika przed świętami. Marzeniem rodziny Królikowskich było więc, by ten stanął na cmentarzu na 1. rocznicę śmierci lubianego aktora. To też się nie udało. Tym razem przez straszne mrozy i śnieg. W ostatnich tygodniach temperatury w Warszawie sięgnęły nawet -20 stopni Celsjusza. Stolicę zasypał biały puch. W tej sytuacji znów nie było jak postawić pomnika. 

ZOBACZ TAKŻE: Tu zostanie pochowany Krzysztof Kowalewski. Pogrzeb prawie dwa miesiące po śmierci. Dlaczego? [ZDJĘCIA]

Gdy kilka dni temu odwiedziliśmy grób Pawła Królikowskiego na Powązkach, tak samo jak inne groby był zasypany śniegiem. Ledwo dało się dojrzeć tabliczkę z nazwiskiem aktora. 

Na szczęście już niebawem wiosna. Wtedy bliskim aktora na pewno uda się już postawić wymarzony pomnik, by uczcić ukochanego męża i ojca. 

Groby znanych Polaków po Wszystkich Świętych 2020
Najnowsze