Piasek szczerze o zwolnieniu z TVP. Podobno decyzja samego Kaczyńskiego

2021-08-02 10:16
Andrzej Piaseczny
Autor: fot. AKPA Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny (50 l.) to osoba niemile widziana w mediach publicznych. Po niefortunnej wypowiedzi opublikowanej w mediach społecznościowych, TVP zakończyło współpracę z Piaskiem. Przypomnijmy, że wokalista był trenerem w ostatniej edycji programu "The Voice Senior". W jednym z wywiadów Andrzej Piaseczny zdradził kulisy wyrzucenia ze stacji TVP. Zasugerował, kto jest za to odpowiedzialny!

Andrzej Piaseczny przez wiele lat starał się unikać odpowiedzi na pytania dotyczące jego życia uczuciowego. Choć w kuluarach pojawiały się plotki na temat orientacji wokalisty, sam nigdy bezpośrednio ich nie potwierdził. Rok 50. urodzin Piaska okazał się tym przełomowym! W jednym z wywiadów artysta przyznał, że znajdująca się na nowym krążku piosenka "Miłość" jest opisem uczuć skierowanych do mężczyzny i jest o samym Piasku!

- Piosenka „Miłość” jest odważnym utworem. Chociaż co to za odwaga. Na świecie to są normalne rzeczy, w Polsce jeszcze nie do końca. W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą - opowiadał podczas rozmowy na antenie Radia Zet.

Kilka miesięcy przed tym szczerym wyznaniem, Andrzej Piaseczny musiał pożegnać się z pracą w Telewizji Polskiej. W wywiadzie, który ukazał się w "Dużym Formacie" artysta zdradził swoje podejrzenia na temat tej decyzji!

ZOBACZ WIĘCEJ: Dziennikarz spytał Andrzeja Piasecznego o jego chłopaka, a on odpowiedział! Na ten moment czekało wielu!

Andrzej Piaseczny szczerze o zwolnieniu z TVP. Wina Kaczyńskiego?

Jak informowaliśmy, na początku roku, Andrzej Piaseczny wyprawił imprezę z okazji swoich 50. urodzin. To, co się tam wydarzyło, zszokowało opinię publiczną. W konsekwencji, Telewizja Polska zdecydowała się na zakończenie współpracy wokalistą.

Przeczytaj o powodach tej decyzji: Surowe konsekwencje dla Andrzeja Piasecznego! TVP ostro komentuje skandal na urodzinach muzyka

W rozmowie z "Dużym Formatem" Andrzej Piaseczny zdradził, że podejrzewa, kto wydał "rozkaz" o zwolnieniu jurora "The Voice Senior".

- Podobno do telewizji zadzwonił sam "towarzysz Winnicki", jak żartobliwie nazywamy ze znajomymi prezesa Kaczyńskiego — rzecz wzięta z kultowego serialu "Alternatywy 4", pasuje idealnie — powiedział, żeby mnie zdjęli ze wszystkich anten TVP - przyznał otwarcie.

To nie koniec! Okazało się, że dziennikarze związani z mediami zarządzanymi przez Orlen mają zakaz rozmawiania z Piaskiem. - Nie boję się wycięcia z mediów publicznych. Przyjdzie zaraz walec, wszystko rozjedzie, zaczniemy od początku - dodał artysta. Dodajmy, że w podjęciu decyzji o coming oucie pomógł mu sam Andrzej Duda!

- Do coming outu zmobilizował mnie prezydent Andrzej Duda podczas kampanii wyborczej. Powiedział, że LGBT to nie ludzie, lecz ideologia. Prezydent stał się emanacją homofobii Wychowywałem się w czasach, gdy o homoseksualizmie mówiono, że to zboczenie. - wyjawił.

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE