Wydało się, dlaczego Piotr Adamczyk uciekł z Polski! Aktor zagra w produkcji Marvela?!

2021-02-25 21:39 dav
Piotr Adamczyk w produkcji Marvela
Autor: AKPA Piotr Adamczyk w produkcji Marvela

To marzenie wielu aktorów w Hollywood - zagrać w produkcji Marvel Studios i Disney+. Udział w serialu, czy filmie przekłada się na sukces nie tylko finansowy, ale i rozpoznawalność na całym świecie. Przed taką szansą prawdopodobnie stanął Piotr Adamczyk, którego Europa zna już z produkcji o Chopinie, czy papieżu Janie Pawle II.

Ostatnio aktor ma dużo szczęścia w życiu prywatnym. Jego małżeństwo kwitnie. Coraz lepiej ma się także kariera międzynarodowa naszego gwiazdora. Jak niedawno informował "Super Express", to właśnie Piotr Adamczyk jest teraz najbardziej rozpoznawalnym polskim aktorem na świecie. Według naszych informacji jego stawka to 80 tys. zł za jeden dzień zdjęciowy. 

Taką kasę za jeden dzień zgarnia Piotr Adamczyk! Olbrychski może mu tylko zazdrościć

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Istnieje szansa, że zobaczymy go w obsadzie produkcji "Hawkeye" od Marvela. Autor FanPage "Łysy z Marvela" przeprowadził szczegółowe śledztwo. 

"W ostatnim wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" Piotr Adamczyk wspomniał, że obecnie przebywa w USA, a konkretnie w Atlancie kręcąc pewien projekt o którym nie może nic mówić. Tylko to od niego się dowiedzieliśmy. Jednak pójdźmy dalej: Atlanta jest bardzo popularnym miejscem dla wielkich produkcji Hollywodzkich i obok Pinewood Studios w Londynie jest zdecydowanie najbardziej oblegane, zwłaszcza przez...Marvela.

Marvel Studios bardzo zakorzeniło się w Atlancie, a konkretnie Trilith Studios i obecnie trwa tam produkcja trzech projektów od Marvel Studios: "Spider-Man: No Way Home", "Ms. Marvel" oraz "Hawkeye". W ostatnich miesiącach Marvel oblega to studio i będzie się jeszcze tak działo przez następne miesiące, ale to mniejsza. W związku z tym istnieje spore prawdopodobieństwo, że Adamczyk może grać w którymś z tych projektów (poland is a mountain).

A który z nich? Myślę, że "Hawkeye" i podkreślam, że to tylko moje spekulacje. Serial będzie inspirowany bardzo runem Matta Fractiona, gdzie dosyć sporą rolę odgrywa wątek Kazimierza Kazmierczaka (Fra Feen), który pochodzi z Polski i generalnie część "przeciwników" Clinta oraz Kate orbituje wokół korzeni polskich/rosyjskich z całą "tracksuit mafią".

Marvel ostatnio stara się zatrudniać aktorów z danej kultury, regionu, więc w tym przypadku tak mogło się zdarzyć. Ponadto Adamczyk obserwuje na insta: Hailee Steinfeld, Vera Farmigę (która zagra matkę Kate), Disney+, parę kont poświęconych serialowi "Hawkeye", Marvel Studios, Rennera ORAZ UWAGA... aktora Fra Fee, który zagra rolę Kazika w serialu ORAZ... Alaquę Cox, która wcieli się w rolę Echo.

Podsumowując traktujcie to jako ciekawostkę, luźne łączenie faktów. Ale wszystko na to wskazuje, że Adamczyk gra w "Hawkeye" - czytamy.

To nie wszystko. 

Niewiarygodne! Tak dziś wygląda jedyny syn Grzegorza Ciechowskiego. Bruno to KOPIA ojca!

Po śledztwie "Łysego z Marvela" pojawiło się mnóstwo artykułów na temat udziału Piotra Adamczyka w filmie Marvela. Jeden z nich opublikował ważny serwis. 

"Wracając jeszcze na chwilę do sprawy Piotra Adamczyka, to prawie od razu, gdy zacząłem łączyć fakty, to napisałem do dobrze znanego wam Charlesa Murphy'ego, aby przedstawić mu szerszy kontekst. Zbadali sprawę oraz napisali artykuł i choć nie mogę teraz mówić o paru szczegółach, to warto wiedzieć, że nie piszą artykułów jak coś nie jest na rzeczy" - dodaje autor. 

Agnieszka Osiecka zostawiła córce FORTUNĘ! Co roku na konto Agaty Passent wpływa...

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze