Piotr Adamczyk popadł w finansowe tarapaty? Zaskakujące informacje o zarobkach aktora

2021-06-05 5:00 tumm nr
Piotr Adamczyk zjechał ze stawki, by pracować
Autor: Akpa Piotr Adamczyk zjechał ze stawki, by pracować

Do niedawna Piotr Adamczyk był jednym z najbardziej rozchwytywanych i najlepiej zarabiających polskich aktorów. Planował nawet karierę za granicą. Ale pandemia dopiekła gwiazdorowi. Nie dość, że Piotr Adamczyk gra mniej, to jeszcze musiał obniżyć swoje wymagania finansowe. A jego restauracja przez ostatnie miesiące była zamknięta.

Aktorzy na długo zapamiętają pandemię. Ci, którzy zarabiali tylko na grze w teatrze, w ostatnim roku popadli w finansowe tarapaty. Znacznie lepiej ma się sytuacja serialowych gwiazd, ale i te nie spodziewały się, że ich zarobki nagle spadną, bo produkcje z ich udziałem zostaną wstrzymane.

NIE PRZEGAP: Tajne spotkanie gwiazd odmieni show-biznes? Mucha ma zastąpić Gessler! [ZDJĘCIA]

Piotr Adamczyk nigdy nie mógł narzekać na swoje zarobki. Za pracę na planie serialu mógł liczyć na stawkę od 7 do nawet 10 tys. zł za dzień zdjęciowy. Jak ustalił „Super Express”, gdy przez pandemię grał mniej, a propozycje nie sypią się już jak z rękawa, aktor obniżył swoje wymagania. Za rolę w serialu Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy” Piotr Adamczyk miał wziąć „tylko” 5 tys. zł za dzień.

– Piotrek żali się, że przez pandemię zarabia mniej. Ale to spotkało prawie wszystkich aktorów, z czego oczywiście zdaje sobie sprawę – ujawnia nasz informator z Polsatu.

Należy jednak pamiętać, że Piotr Adamczyk jest nie tylko aktorem. Prowadzi w stolicy znaną restaurację, która w czasie zarazy musiała się zamknąć i generowała straty. Nie mamy jednak wątpliwości, że gwiazdor szybko się odkuje.

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze