Będziecie w szoku na widok tego, w jakich warunkach mieszka Piotr Rubik z żoną! Niedawno prosił o pieniądze [MAMY ZDJĘCIA]

2021-05-12 16:27
Piotr Rubik i jego żona Agata Rubik
Autor: AKPA Piotr Rubik i jego żona Agata Rubik

Piotr Rubik na swoich kompozycjach dorobił się prawdziwej fortuny. W ostatnim czasie podobno wiodło mu się znacznie gorzej. Wiele skrajnych emocji wywołała jego ostatnia zbiórka pieniędzy na wydanie nowej płyty. Wydawałoby się, że akurat jemu nie powinno brakować środków na takie przedsięwzięcie. Zobaczcie, w jakich warunkach mieszka Piotr Rubik z żoną Agatą i dwiema córkami. Dla wielu to może być szok, zwłaszcza po tym, jak gwiazdor prosił internautów o pieniądze...

Piotr Rubik i jego żona Agata od tygodni biorą udział w show TVN "Power couple", gdzie przed kamerami zdradzają wiele szczegółów ze swojego życia prywatnego. Małżeństwo w swoich mediach społecznościowych chętnie chwali się też zdjęciami ze swojego domu.

NIE PRZEGAP: Nie tylko Andrzej Piaseczny! Będziecie w szoku, kto jeszcze ma inną orientację [LISTA NAZWISK]

- Rezydencja Rubików pełna nowoczesnych wnętrz, którą można podziwiać na ich Instagramie, ma ponad 300 metrów kwadratowych powierzchni - czytamy w Fakcie.

Piotr Rubik mieszka z rodziną na warszawskim Wilanowie, a jego dom to prawdziwy pałac z ogromnym, prywatnym basenem. Dla porównania, 300 metrowa willa Moniki Zamachowskiej, w tej samej okolicy i bez basenu, wyceniana była na 5,5 miliona złotych.

Jak mieszka Piotr Rubik z żoną? Mamy zdjęcia!

W ostatnim czasie Piotr Rubik zorganizował w sieci zbiórkę pieniędzy na wydanie nowej płyty. 

- Ta zrzutka jest po to, aby pokryć koszty produkcji i wydania albumu. Jeśli się powiedzie, płyta będzie gotowa do końca października 2020. Jeśli uda się zebrać kwotę wcześniej, to wyprodukujemy ją.... wcześniej! - pisał Piotr Rubik prosząc fanów o wpłacanie pieniędzy.

Zbiórka oburzyła wielu i odbiła się szerokim echem we wszystkich, polskich mediach. Nie jest tajemnicą, że Piotr Rubik na swoich kompozycjach dorobił się prawdziwej fortuny i nie powinien narzekać na brak pieniędzy. Świadczy o tym chociażby jego luksusowa willa, której zdjęciami chwalą się z żoną w mediach społecznościowych. 

Zobaczcie, jak mieszka Piotr Rubik w galerii zdjęć niżej!

NIE PRZEGAP: Z Teresą Lipowską nie jest dobrze. Ma problem, żeby w ogóle wstać z łóżka. Smutne doniesienia o gwieździe "M jak miłość"

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Namiętne Walentynki gwiazd - Steczkowska, Krupa i Rubik zakochane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE