Symboliczne ognisko i pogrzeb gwiazdy "M jak miłość". Znamy szczegóły przykrej ceremonii

2021-02-25 16:21 Magdalena Guss-Gasińska
Judyta Turan
Autor: Screen z YT: Judyta Turan aktorka nie żyje. / szot joker

Judyta Turan zmarła 12 lutego. Dopiero teraz rodzina poinformowała o dacie i szczegółach uroczystości pogrzebowych. Aktorka, którą z pewnością pamiętacie z "M jak miłość", "Klanu" czy "Barw szczęścia" zostanie pochowana na warszawskich Powązkach. Po ceremonii odbędzie się kolejne spotkanie dla bliskich aktorki. Rodzina ma nietypową prośbę do żałobników.

Judyta Turan od 2019 roku toczyła nierówną walkę z rakiem piersi. Wtedy też apelowała o pomoc w finansowaniu leczenia za granicą. Niestety aktorka przegrała z chorobą. Zmarła 12 lutego w wieku 37 lat. 

Pogrzeb Judyty odbędzie się dopiero 4 marca o czym poinformowała rodzina aktorki. Ceremonia odbędzie się o godzinie 14:30 na Cmentarzu Powązkowskim. Pojawiła się także nietypowa prośba: 

4 marca pożegnamy się z Judy Turan. Spotkajmy się o godz. 14:30 przed VI bramą Cmentarza Powązkowskiego (od strony ul. Jana Ostroroga). Prosimy, ubierzcie się kolorowo i przynieście ze sobą kolorowe wstążki, którymi wspólnie udekorujemy nagą brzozę i stworzymy Drzewo Życia napełnione wspomnieniami i miłością. Wspomnienia możecie napisać na owych wstążkach lub po prostu wypełnić nimi powietrze.

ZOBACZ: Agata Młynarska przeżyła piekło. Trafiła do psychiatry

Dodatkowo bliscy Judyty proszą, by nie przynosić kwiatów:

Nie kupujcie kwiatów – będziemy wdzięczni za przekazanie wartości bukietów i wieńców na rzecz funduszu edukacyjnego córek Judy i Miguela – Emmy i Grety. Wpłaty prosimy kierować na konto mamy Judy, Małgorzaty Bekier: 43 1090 1870 0000 0001 0890 0852.

Po pogrzebie odbędzie się kolejne, nostalgiczne wydarzenie. Na plaży przy moście Poniatowskiego bliscy zmarłej aktorki rozpalą symboliczne ognisko. Udział może wziąć każdy. Należy mieć ze sobą drewno i ciepłe ubrania. 

Tego samego dnia o godz. 19:00 rozpalimy ogniska na plaży Poniatówka przy Moście Poniatowskiego (strona praska). Poprzez ogień i popiół połączymy się z Judy i uśmiechniemy się w stronę gwiazd. - brzmi komunikat. 

'; } }); } var observer = new IntersectionObserver(onIntersection, interactSettings); observer.observe(document.getElementById('bb30aac3dd9941eab5f85b4281e39561')); });
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze